2703
2553
عنوان

بچه ها چی میزنید به دست تون

639 بازدید | 58 پست

امروزرفتم بیرون کار داشتم از بس الکل زدم دستام و تو خونه هم مدام دستمو میشورم دستام داغون شده کرم شون و مای استفاده کردم اثر نداره شما چی میزنید دستاتون آبرسان مرطوب کننده نرم کننده چی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

آبرسان قوی لدورا..عالیه

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...

من انقدر تو این کرونا وسواس گرفتم و همیشه دستامو میشورم یا الکل میزنم ...دست راستم کلا اگزمای شدید گرفت و زخم شد ....یه ماهه یه کرم دستساز که دکتر داده استفاده میکنم ... همش باید دستمو چرب کنم یا ابرسان بزنم ...پوستم خشک بشه زخم میشه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2714

من مرطوب کننده اوریفلم میزنم تی تری لیمو

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706