2737
2739
عنوان

بچه ها چی میزنید به دست تون

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلی تعریف محصولات شرکت نفیسو شنیدم از کجا میتونم محصولاتشونو ببینم؟

نمیدونم والا منم از یکی از فامیلامون گرفتمش ،یه بار ک دستام داغون شد زدم مجدد تموم شد ،رعایت نکردم دوباره همونجوری شد،الان دوباره گرفتم میزنم خیلی خوبه،

تو نت بزن شاید سفارش بدون واسطه هم داشته باشن،اسمش کرم دست  اوره اوسرین mnd

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2728
من پوستم چربه میخام ابرسانشو بگیرم برا پوستم یهو یاد دست خشکم میوفتم نمیدونم باید دوتا بخرم دلمم نمی ...

گلم شما بخاطر شستن بیش از حددستت خشک میشه بلید ببینی پوست بدنت چربه یا خشک 

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
اون مال پا س یا مال دسته 

جفتش هم دست هم پا . من انقد دستامو شسته بودم و الکل میزدم پوستم داشت از بین میرفت هرچقد کرم میزدم انگار نه انگار از وقتی جی میزنم عالی شده نرم شده دستام

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

نمیخاد زیاد هزینه کنی .. هر کرم دستی ک داری ازش یه انگشت بردار بزار کف دستت ی انگشتم وازلین بردار خوب با هم ترکیبش کن بعد بمال ب کل دستات .. همیشه نرم و لطیف میمونه . تجربه شخصیم بود😊

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
2740
همین الان دستام از خشکی خارش داشت رفتم بهش کرم زدم اما بی فایدس چون صب بازم خشکه

گلم شما باید وقتی که دستاتو میشوری و دستات مرطوب هستن وازلین بزنی  شبا وازلین و گلیسترین رو باهم مخلوط کن بزن 

برای خارش و خشکی دستت پماد هیدروکینون و کالامین رو باهم استفاده کن قیمت هردوتاش باهن 20 هزارتومن میشه ولی برای پوستت عالیه

صدای باران زیباترین ترانه ی خداست....

پماد آد بگیر بزن هم ارزون و هم خیلی مرطوب نگه میداره

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘
شون فقط دستمو چرب میکنه اصلا جذب نمیشه ولی اونی ک گفتی رو استفاده نکردم تعریفشو شنیدم 

محشره

معجزه واقعی را باهاش میبینی

البته اصل و معتبرشو بخر

حتما از داروخانه معتبر بخر

گرونه ولی ارزششو داره

مرسی عزیزم

عزیزم سفارش مستقیم هم دارن میتونی تو نت محصولاتشون رو برای خرید سرچ کنی،امتحانش ضرر نداره

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
من اون قدر ندارم که از اینجور چیزا بخرم پایینتر بگو 😐😂

کرم نیوا سافت

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...