2733
2734
عنوان

مادر شوهرم رفته خونه بابام در نبود من ....

| مشاهده متن کامل بحث + 2718 بازدید | 113 پست
حیف تو خانوادت چیه این

شخصیت بتا بی مسولیت بی عرضه 

پاتریک:هرچی میکشم از سادگیمه...                                          باب اسفنجی:خب ساده نباش،راه راه باش🦓
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اشتباه کردی پسری که هیچی نداره قبول کردی

گولمون زدن.تحصیلات بعدا فهمیدیم لصن اخراج شده

همه چیزو دزوغ گفتن

پاتریک:هرچی میکشم از سادگیمه...                                          باب اسفنجی:خب ساده نباش،راه راه باش🦓
نوشتم کسی هس می۷وام سیر تا پیاز زندگیمو بگم

آره آره پیداش کردم..

کور شود هر آنکس که نتواند دید😂😂😂..

خوندمش،و واقعا متاسفم..

من از صحبت‌های خودت فهمیدم که آدم مقابل تو،اصلا تعهد و مسعولیت پذیری ندارع..

خانوادش هم همینجور..

بعنی نمیشه روو حرفشون حساب کرد..

و اینکه من متوجه شدم که خودت هم اشتباهاتی داشتی توو انتخابت،که خب گذسته دیگه..ولش کن..منم قرار نیس بگم فلان جا رو اشتباه کردی و نمک بپاشم روو زخم‌ات..

و اینکه خیلی حرمت ها شکسته شده..

رووت دست بلند کرده..وسیله شکسته..پسره پ‌د‌ر‌س‌گ😡😡😡..

و خب واسه ادامه این زندگی،نظری ندارم اصلا!

اگه من بودم کاری که میکردم این بود که زخم‌هایی که خوردم از این زندگی رو درمان میکردم،از اشتباهاتم درس میگرفتم و یه زندگی جدید رو شروع میکردم؛

من از سال ۹۴ خواننده خاموش بودم..۹۶اولین کاربریم..۹۹دومین کاربری که تعلیق شد به درخواست خودم..و الان هم که با سومین کاربری اینجااام:)
2742
آره آره پیداش کردم.. کور شود هر آنکس که نتواند دید😂😂😂.. خوندمش،و واقعا متاسفم.. من از صحبت‌های ...

یعنی با این آدم ادامه نمیدادم،مگر بپذیرع اشتباهات اش رو،منم بپذیرم،حالا به یه توافقی برسیم!

اما خانوادش چی؟!

اونا رو میخواد چیکار کنه؟!

و اگه ببینم واقعا زمان بره این تغییر،و اگه جدا بشم،زودتر حالم خوب میشه و به زندگی ایده آلم میرسم،جدا میشدم

من از سال ۹۴ خواننده خاموش بودم..۹۶اولین کاربریم..۹۹دومین کاربری که تعلیق شد به درخواست خودم..و الان هم که با سومین کاربری اینجااام:)
آره آره پیداش کردم.. کور شود هر آنکس که نتواند دید😂😂😂.. خوندمش،و واقعا متاسفم.. من از صحبت‌های ...

من از هییییییچی ناراحت نمیشم ن نصیحت ن شماتت ن حتی فحش تروخدا هررررچی فهمیدی بهم بگو اگ فک میکنی کمکم میکنع در باره هددن و شوهرم 

یعنی با این آدم ادامه نمیدادم،مگر بپذیرع اشتباهات اش رو،منم بپذیرم،حالا به یه توافقی برسیم! اما خان ...

پول رهن خونه رو میگیرم ازش

دوتا گوشی هاشم میگیرم ازش

جهازمم ک قبلا دادم با دست خط خودش سیاهه کرده ننه باباشم امضا کردن نمیتونه دبه کنه

کارشم کاری میکنم بندازن بیرون البته ن ب اون روش جوری ک خودش ول کنه با زبون هرکار میکنم باهاش بکنم 

ماشینم ک مال منه

بره با ۲۷ سال سن بیکار پیش ننش تا بفهمه ک دنیا چجوریاس

میخواستم ب بهانه طلا کلی سفته ازش بگیرم بابام گف شهر کوجیکه میپیچه ارزش نداره ولش کن

من ب مادرشوهرم گفتم ب عروس دیگت بگو جلوی شوهر من درست لباس بپوشه چون من اگ بلوز شلوارم بلوزم مناسبه ...

ببخشید استارتر اما خودت حتی از مادر شوهرت هم شخصیت نابود تره😅 مبارک هم باشید، خوب به هم میاید😅

2740
ببخشید استارتر اما خودت حتی از مادر شوهرت هم شخصیت نابود تره😅 مبارک هم باشید، خوب به هم میاید😅

😐😐😐😐میدونستی نظر افرادی مث شما مهم نیست؟؟!

من از هییییییچی ناراحت نمیشم ن نصیحت ن شماتت ن حتی فحش تروخدا هررررچی فهمیدی بهم بگو اگ فک میکنی کمک ...

ببین من یه دختر بیست ساله ام،و بسیار حساس..یعنی یه جا ببینم بر وفق مراد نیس و داره بی احترامی میشه بهم،اصلا کلا انعطاف پذیری ندارم و جیغ و داد و هوار و کولی بازی،و بعدم طلاق!

خب این کار من اصلا درست نیست!

خودمم میدونم و دارم رفع‌اش میکنم..

ولی خب اینم میدونم که تحمل کردن با هر شرایطی،اونم اینکه بیاد آسیب جسمی برنه،اینم درست نیست..

اینه که من دقیقا مرز درست اش رو نمی‌دونم..

الان تو باید تنها کاری که بکنی،این باشه که خودت رو دوست داشته باشی..

اون شوهرت که به درک..امشب خیلی حرص خوردم سرش..

خودت تنها،برو مشاوره،باهاش حرف بزن..

تا بهت یاد بده خودت رو دوست داشته باشی.. اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشی..و اول خودت برای خودت مهم باشی..و تن ندی به هر شرایطی..

من به هیچ عنوان شماتت نمیکنم،بهت فحش نمیدم..خودتم این کار رو نکن...چرا به خودت بی احترامی میکنی؟؛..

به هر دلیلی احساسی تصمیم گرفتی..به هر دلیلی بخاطر عذاب وجدان اشتباه،تن به رابطه اشتباه دادی..به هر دلیلی تحمل کردی بی احترامی ها رو..خب کردی دیگه..گذشته ها درگذشته..الان شماتت کنی،فحش بدی،چی درست میشه؟!...هیچی!..فقط به خودت آسیب زدی!..

تو باید به مرحله ای برسی،که خودت رو با همه اشتباهاتت،بپذیری و دوست داشته باشی..اشتباهاتت رو دوست داشته باشی!

نمیدونم چرا.. احتمالا بخاطر تربیتت بوده،مثل خود من،مثل خیلی از ماها،که بهمون یاد ندادن خودمون رو دوست داشته باشیم!..

تو باید «خودت رو دوست داشتن» رو یاد بگیری!..

و این خیلی مباحث زیادی داره..شاید نیاز به پنجاه ساعت.. شصت ساعت،آموزش و مشاوره و تمرین داشته باشه!

که بنظرم دیر نیست هنوز..

الان وقتشه!

ببین من یه دختر بیست ساله ام،و بسیار حساس..یعنی یه جا ببینم بر وفق مراد نیس و داره بی احترامی میشه ب ...

من ازدواج کردم ۲۰ ستلم بود الان ۲۳ سالمه

تک دختر مغرور و لوس خودخواه و کم تحمل لوس و ازخود راضی واسه هرچیزی اسمونو ب زمین میدوختم

منم عین تو مجرد ک بودم فک میکردم اره سریع میشد همه جیزو بهم دوخت

اما ن 

من و همسر هزاااااار تا دعوای وحشتناک کردبم ک تقریبا توی ۳ یال در نظر بگیر میانگین هفته ای یکبار دعوای اساسی میگم میانگین چون مثلا دهفته خوب بودیم بعدش ۳ روز بکوب دعوا

سر چی؟؟

سر همینک من نشناخته بودم و هی پاچه خواری میکرد و راضبم مبکرد و اینک من هییییچجوره تا تیپ شخصیتیش با کارای خانوادش با هییییییچی کنار نمیومدم

مثلا همسر من ۱۷ سانت ازم بلنده ولی همیشه برام زشت جلوه میکزد و دوس داشتم مثلا ۲۷ سانت بلند باشع

یک دخترفوووق العاده کمال گرا رویا پرداز ک این مرد با خانوادش منو تباه کردن

الانم حال روحیم خوبه 

اتفاقایی افتاد ک این اقا ولسه همیشهههخخ از چشمم افتاد اخه با وحود تمام اون کارا من وقتی بهم محبت میکرد قلبن خیییییییلی مهربونه زود میخواستم ک ببخشم

اما دیشب ک دیدم با کمال پرویی ب لاستیک ماشین لگد زد گف ماشین نیس ک کالکسکه بابات خریده(اخه تو ترافیک جوش اورد)این اقام شرو کرد ب شماتت من

درسته واقعا؟؟

و منو مقصر خرابیه ماشین میدونس و بابامو مقصر درحالیکه بابا نن ب من ک متاهل بدرم لطف کرده بود ماشین خریده بود

و در نهایتم پول نداشت ک ماشینو پارک کنه و با اسنپ برگردخ زتگ زدم از بابام پول گرفتم براش

زندگی گاهی از دخترای لوس سرب هوا زنای سنگ میسازه

من ازدواج کردم ۲۰ ستلم بود الان ۲۳ سالمه تک دختر مغرور و لوس خودخواه و کم تحمل لوس و ازخود راضی واس ...

اصلا کارش درست نیستو محض اطلاعش بهش بگو جهیزیه طبق قانون با مرد هست..

نه که بهت ماشینم بدن😡😡😡

خیلی توقعش بالاس..

خیلی...

من ازدواج کردم ۲۰ ستلم بود الان ۲۳ سالمه تک دختر مغرور و لوس خودخواه و کم تحمل لوس و ازخود راضی واس ...

پول گرفتم فقط بخاطر اینک بره گورشو گم کنه سر کار و نبینمش فقط همین فقط اونجا زفتنش مهم بود ب بابامم گفتم..ف فدای سرت میای خونه و حقتو میگیری بزار بره یل ننش تا قدر عافیت بدونه

اصلا کارش درست نیستو محض اطلاعش بهش بگو جهیزیه طبق قانون با مرد هست.. نه که بهت ماشینم بدن😡😡😡 خ ...

هع ساده کدوم قانون

اینا رسم و رسومه قانون نمیتونه کاری کنه ک اینام زدن زیر رسم و رسومات

حالا من دارم براش گفتم ک میخوام چیکاز کنم باهاش

و این اگه میخواس تغییر کنه،تا الان زیاد تلنگر خورده،که بخواد باعث بشه تغییر کنه..

ولی عوض نشده..

احتمالا هم بمونه تا آخر همینجوری..

بنظرم دیگه وقت و انرژیتو نذار براش..

ارزششو نداره..

دعوا باشه توو زندگی..اوکی..اصلا لازمه زندگی،ولی دیگه قرار نیست حرمت ها شکسته بشه!

که شده دیگه:/

2706