2737
2739
نیتت پرازحرفوحدیث ودرگیریه

😅وای ینی چی نیت نکردم

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نیتت پرازحرفوحدیث ودرگیریه

الان نیت کردم

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
خب وقتی گفتی بگیریعنی یه موضوع ازذهنت ردشده که میخاستی واسش استخاره کنی خداوندباطن نیات رومیدونه

خیلی موضوعا رد شد ذهنم اشفتست

الان رو یچی تمرکز کردم

2738
بخاطرقلب پاکت نیت کن صداقتت منوکشتوند

فدات شم نیت کردمم 😍😂

يه اشتباه زرد يه انتخاب سخت پاییز روی میز صبحانه روی تخت بوسیدن تو با تلخیدن عسل دلتگ تو شدن در واپسین بغل تو سایه‌ی تنت تو شرم پیرهنت بی فکرِ معجزه تسليم رفتنت...  تو سردی لبات با گریه با غمت تا عاشقت شدم از دست دادمت .... ای چشم های سرخ ای صورت کبود این دوست داشتن از دوستیم نبود با فصل زردی از گلهای دامنت یک شهر قبل من.. از یاد بردنت..
اوکی

الان چی اومد؟

دراین موردگفته به هدف نزدیکی

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

2706