2737
2734
عنوان

مرکز تخصصی لیزر پوست و مو غرب تهران (مرزداران) دکتر مرتضی رضیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 58135 بازدید | 268 پست
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=1

تو رو خدا کمک کنین ........حتی 1000 تومن................................

واقعا مهمه.........................

تو رو خدا به این دوستمون کمک کنین................................یعنی از نون شب بیشتر واجبه................
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام ، خدمت کاربر گرامی زیره خانوم
بنده که گفتم اسکار محل عمل منظورم همان اسکار محل بعد از عمل است و بعد از عمل هم بخیه میزنند پس بعد از عمل یا بعد از بخیه یکی است و اینکه فرمودم محل عمل یا سوختگی ، چون بعد از سوختگی هم گاها اسکارهایی شبیه بعد از عمل ( بخیه ) ایجاد میشود ، و نهایت موضوع اینکه با جراحی نه تنها پاسخی نمیگیرید بلکه بدتر هم میشوید چون جراح مجبور است موضع ( طبق عکس ) را بردارد و مجدد بخیه بزند و نهایتا بخیه در بخیه میشود و بعضا علاوه بر این اسکاری که نشان دادید در عمل جراحی احتمال کلوئید و گوشت برامده و یا گاها رگه های قرمز و یا باز شدن محل بخیه ( استرچ اسکار ) هم وجود دارد و حتی اگر خوش شانس باشید و دچار عوارض بد ( که ذکر شد ) نشوید حتما بعد از کشیدن بخیه مجددا مثل عکسی که ارسال کردید اسکار های سفید ( رگه های سفید ) مجددا ایجاد خواهد شد ، کلا پوست صورت خوش عمل و خوش بخیه و خوش ترمیم است ولی پوست دست و قسمت فوقانی تنه و گردن بد زخم و بد ترمیم است ( بعد از عمل و بخیه ) در مورد لیزر هم قبل از انکه عکس را ارسال کرده باشید پاسخ ٥٠ تا ٧٠ درصد داده بودم ولی اکنون که مشاهده نمودم ( اسکار به رنگ سفید ) با لیزر های ذکر شده هم حداکثر سی تا چهل درصد بهتر میشود ولی مزیت لیزر اینست که لااقل دچار عوارض نمیشوید ، در هر حال با توجه به عکس ارسالی توصیه بنده اینست که نه جراحی کنید ( به علت تاثیر کم و احتمال عوارض زیاد ) و نه لیزر کنید ( به علت پاسخ کم لیزر )
سلام اقای دکترمن۲۵سالمه وپوستم روشنه ولکه های قهوه کم رنگ والانم که پرازجوشای ریزه وباواخربارداری هستم میخوام پوستی روشن وعاری ازهرگونه لک یاجوش باشه بنظرتون بایدچکارکنم؟ماباتشکر
2731
با عرض سلام خدمت دکتر عزیز و ممنون از وقتی که میزارید
آقای دکتر من یه خال روی بینیم داشتم که یکی از همکارای شما برام لیزر لوتوس زدن که خال از بین نرفت ، حدود دو ماه بعد برام co2 زدن که باعث شد جای خال گود بشه و حالتی شبیه سوراخ شدگی ایجاد شد، حالا بهم گفتن برای برطرف کردن این سوراخ باید 4-5 جلسه برام پیلینگ انجام بدن ، ایا با پیلینگ این گودی پر میشه؟؟؟؟؟؟
سلام رعنا خانم
حقیقتا استفاده از لیزر سی او تو ( کار دوم ) اشتباه بوده چون عمق نفوذ این لیزر بسیار بالا است و در خیلی موارد خصوصا مواقعی که انرژی کمی بالا باشه باعث گودی و بعضا لک بعد از خال میشه ، میبایست پزشک شما همان لیزر اربیوم لوتوس را ادامه میاد و با تکرار یک تا دو جلسه دیگه بدون عارضه از بین میرفت یا اینکه ار اف المن میکرد ، به هر حال کاری هست که شده ، شما دو ماه صبر کن و طی این دو ماه روزی دوبار از کرم رژودرم استفاده کن و هنگام خروج از منزل هم کمی زینک اکسید بمال ، بعد از اون حتما بهتر میشی و اکه کامل صاف نشده میشه کارهایی دیگری هم انجام داد ولی این کارها ظرافت و تجربه بسیار میخواد
سلام لیلا خانم
لک ملاسما درمان بسیار سختی داره ، چون اغلب رنگدانه ها در زیر لایه سطحی پوست هستند و بسیاری از متدها مثل میکرودرم ، پیلینگ و بسیاری از لیزر های تهاجمی و نیمه تهاجمی ( مثل فراکشنال ) بعضا باعث تشدید ان میشند ، بهترین ، غیر تهاجمی ترین و موثرترین و بی عارضه ترین لیزر ، لیزر اسپکترا لوترونیک ١٠٦٤ نانومتر به همراه لیزر گلد لوترونیک ( ٥٨٥ نانومتر ) هست ، درد نداره ، پوست را زخم نمیکنه و در طی شش تا هفت جلسه اغلب درمان میکنه ( البته بعدا سالی یکی دو جلسه ممکنه نیاز به تکرار باشه ) شما علی الحساب در عید از لک بر ( شب خیلی کم ، مثل ملاسکرین دپیگمانت و صبح و ظهر ضد افتاب ) استفاده کن و بعد از یک ماه میتونی با لیزر فوق درمان بشی ، توضیحات کامل در سایت
www.dr-razi.ir
http://www.dr-razi.ir/populardisease/8-popular/76-1389-04-25-11-24-29.html
2740
سلام و عرض تبریک سال نو آقای دکتریه سوال داشتم که ممنون میشم به طور دقیق راهنمایی بفرمایید آخه خیلی نگرانم .موضوع پسرمه که الان 2 سالست از بدو تولد یه لک قرمز بین فاصله لب و بینیش داشت که دکتر پوست بردمش گفت همانژیوم .(گشادی عروق زیر پوستی) .من بردمش کلینیک پوست در تهران و دکتر براش یه جلسه لیزر داد البته لیزرش pdlنبود و به قول خودش دستگاش اسکولار امریکا بود و در سن 1سال و 2 ماهگی لیزر کرد که من موقع لیزر احساس میکردم با هر شات خیلی حرارت منتقل میشه .پس از لیزر به مدت 1 ماه محل لیزر به شدت زخم و پوست اندازی میکرد (البته دکترش قبلش به ما گفته بود که محل لیزر زخم میشود)به همین خاطر ما دیگه اون کلینیک نبردمش اما پس از گذشت چندین ماه محل لکه جمع و برامده شد پس از 6 ماه بردم کلینیک دیگه برای درمان همانژیوم و 1 جلسه لیزرpdl انجام شد که در جلسه دوم pdlدکتر گفت بهبودی حاصل نشده و بهتره که انجام نشود .حالا میخوام بدونم ایا علت برامدگی لک همون لیزر بوده؟یا به طور طبیعی همانژیوم با گذشت زمان جمع میشود(تا یک سالگی کاملا لک قرمز مسطح بود) شما فک میکنید لک و برامدگی ان از بین میرود یا نه؟کلا چه پیشنهادی دارید؟قبلا از راهنماییتون نهایت تشکر رادارم اگه نیاز هست عکس هم میذارم
عشقها میمیرند رنگها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین وچه تلخ دست ناخورده به جا میمانند
ضمن عرض ادب و احترام

من حدود چهل سالمه. ولی زیر چشمام خیلی بیشتر از سنم نشون میده چون دوزایمان پشت سرهم , بیخوابی , استرس داشتم. بهترین راه حل برای جوانسازی و از بین بردن چروکهای زیر چشم رو لطفا پیشنهاد بفرمائید . اصلا راه حلی هست؟ اگه لیزر چاره ساز هست میشه بفرمائید چه نوع لیزری؟؟؟

بینهایت ممنون از راهنمائیهای با ارزش شما پزشک گرانقدر.
با عرض سلام و خسته نباشید من2 تا سوال دارم اگه میشه لطفا جواب بدید ممنون میشم. اولی اینکه من جنس موهای سرم چربه واقعا منو کلافه کرده هر شامپویی بگید استفاده کردم در حال حاضرم از شامپو کلییر استفاده میکنم هر یک روز در میون سرمو میشورم ولی بازم زود چرب میشه ریزش مو هم دارم حالا نمیدونم طبیعی یا غیر عادی تو خونه همش موهام ریخته روی زمین!! ترو خدا یه راه حل بدین لطفا... سوال دومم اینکه دورا ن بارداری برای جلو گیری از ترک پوست روی شکم باید چیکار کنم از چی اسنفاده کنم؟؟
هر چه با هر که کنی ، بر تو همان میگذرد..