2726
طی سالیان اخیر با توجه به پیشرفت های زیادی که در تولید دستگاه های پیشرفته لیزر در دنیا شده باعث تحول زیاد در پیشرفت رشته تخصصی پوست بخصوص در شاخه زیبایی ان شده از طرف دیگر به علت انگیزه درامد زایی در این رشته بعضی از پزشکانی که متخصص پوست هم نیستند گرایش و انگیزه بالایی برای ورود به این رشته داشته ودارند وحتی دیده شده کسانی که پزشک هم نیستند با انگیزه کسب درامد وارد این رشته شدند و پس از گذراندن دوره های کوتاه 3 ماهه Skin Care در بعضی از امور زیبایی از قبیل تزریق بوتاکس ( در مواردی با تکنیک غلط و یا استفاده از مارک های نامرغوب و غیر استاندارد ) و انجام انواع لیزر خصوصا لیزر موهای زائد, لیزرجای جوش, لیزرانواع لک در صورت و بدن و .... ( انهم با دستگاه های غیرپیشرفته و ارزان چینی ) و بدون انکه قانونی باشد کارهایی هم انجام میدهند و البته در بعضی یا حتی بسیاری موارد عملکرد این افراد غیر متخصص خالی از اشکال ( از نظر علمی و عملی ) نبوده و تاوان ان عوارض متعدد است که برخی از مراجعین به این افراد به ان مبتلا شده اند یا میشوند وتازه بعد از ان این مراحعین متوجه اشتباه خود میشوند وسپس برای رفع و بهبودی عوارض ایجاد شده به متخصص پوست مراجعه میکنند.
اینجانب دکتر رضیعی متخصص پوست, مو و لیزر با بیش از ده سال تجربه کاری در مورد کاربرد علمی و عملی انواع دستگاهای لیزر پوست و مو در این تایپیک به سئوالات و ابهامات شما در این خصوص ( در مورد انواع لیزر ) پاسخ خواهم داد ، البته شما میتواند در مورد اشنایی کلی با انواع لیزر به سایت بنده
www.dr-razi.ir
مراجعه نمایید و پس از مطالعه دقیق مطالب مربوطه ، سئوالات ، ابهامات و احیانا مشکلات خود را در این تایپیک مطرح کنید ، با تشکر
سلام من حدود 3ماه پیش به شما مراجعه کردم و 4تا از خالهای غیر برجسته رو برداشتم 3تا از اونها کاملا محو شد ولی یکیشون که روی گونم هست هنوز زخمش خوب نشده یعنی کاملا جای زخم باقی مونده باید چی کار کنم؟
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
با سلام به آقاى دکتر رضیعى ،
ورود شما را به سایت نى نى سایت خوش آمد میگویم
امیدوارم در کنار هم بتوانم کاربران این سایت را در جهت سلامت بیشتر پوست ومو راهنمایی کنیم
با آرزوى موفقیت شم
دکتر مریم ملکى
دکتر مریم ملکى متخصص پوست و مو www.doctormaleki.com تلفن 03136662224

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با سلام خدمت کاربر محترم سودوکو
هر دو با ایجاد حرارت باعث از بین بردن و تخریب بعضی یا بسیاری از ضایعات سطحی میشوند ولی ار اف با ارسال امواج رادیویی شدت تخریب کمتری دارد لذا اسیب کمتری به بافت های مجاور ضایعه میزند و نهایتا قرمزی و لک بعد از ار اف از کوتر کمتر است
با سلام خدمت کاربر گرامی خانم شکوفه
برداشتن خال با لیزر فوائد زیادی نسبت به جراحی با بخیه دارد مهمتر از همه اینکه شما استرس جای بخیه ندارید و به قول شما از چهار خال شما سه تاش کاملا بهبود یافته ، و از نکات منفی لیزر برای برداشتن خال ها ( خصوصا خال های سطحی قهوه ای ) امکان عود خال بعد از لیزر و یا لک بعد از لیزر است که در موارد کمی پیش میاید ولی بمرور زمان و استفاده صحیح و مرتب و منظم از ضد افتاب و لک بر ( مثل کرم لک بر ملانواکسپرت ایکلن روزی دوبار خیلی کم در موضع ) این مشکل هم حل میشود
دکتر رضیعی - متخصص پوست ولیزر
با سلام ، اگر بحث پیشگیری باشد باید از ضد افتاب های مناسب و مرطوب کننده های مناسب که حاوی ویتامین سی ده تا بیست درصد هستند استفاده کنید ( مثل ویتامین سی اردن بیست درصد ) ولی اگر برای درمان و بهتر شدن باشد شما بهتر است لیزر کنید و چون پوست شما خشک و احتمالا حساس هم هست بهترین لیزر برای شما لیزر ار اف سوزنی فراکشنال می باشد ، جزئیات و شرح کامل و دقیق این لیزر در سایتم موجود است لطفا مطالعه بفرمایید
www.dr-razi.ir
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر. سوال من در مورد لیزر فرکشنال برای از بین بردن ترکهای پوستیه. میخواستم بدونم اگر ترکها در اثر چاق و لاغر شدن باشه و خیلی هم عمیق نباشه ولی قدیمی باشه با لیزر فرکشنال از بین میره؟ اگر جواب مثبت هست حدودا چند جلسه لیزر لازم هست و هزینه تقریبی هر جلسه چقدر میشه ؟ با تشکر
با سلام خدمت کاربر گرامی زیره و خانم مهرنازی
در مورد اسکار محل عمل یا سوختگی پاسخ منفی هست ، یعنی هیچگاه و با هیچ دستگاه پیشرفته ای نمیتوان جای سوختگی را کامل ( مثل پوست سالم اطراف ) از بین برد ، و کار بسیار مشکلی است و در واقع با چند لیزر ترکیبی ( مثل لیزر فراکشنال سی اوتو ، لیزر افیرم ، کیو سوئچ ان دیگ شورت و لونگ پالس ) و با جلسات متعدد ( ٥ تا ٦ جلسه ) میتوان ٥٠ تا ٧٠ درصد موضع را بهتر کرد
در مورد کاربر گرامی خ مهرنازی
بهترین لیزر برای خطوط سفید مزمن ( استریا ) لیزر غیر تهاجمی اربیوم فراکشنال با طول موج ١٥٥٠ نانومتر است و با پنج جلسه میتواند حدود ٥٠ تا ٧٠ درصد بهتر کرد ( ماهی یک جلسه ) جلسات بر حسب وسعت استریا از هر جلسه صد هزار تومان تا سیصد هزار تومان متغییر است اگر از این میزان پاسخ راضی هستید میتوانید با تماس به تلفن مطب وقت بگیرید
٤٤٢٠١٦٩٤
www.dr-razi.ir
با تشکر از آقای دکتر ممنون من جوابمو گرفتم. حتما باهاتون تماس میگیرم. منتها الان باردار هستم انشالله چند وقت دیگه که بارمو زمین گذاشتم مزاحمتون میشم باز هم تشکر میکنم از اینکه وقت گذاشتید و جوابمو دادید
با سلام
همانطور که عرض کردم با لیزر اربیوم ١٥٥٠ نانومتر و گاها با ترکیب با لیزر اربیوم ٢٩٤٠ نانومتر ( خصوصا مد فراکشنال ان ) میتوان استریای سفید قدیمی را ٥٠ تا ٧٠ درصد بهتر کرد و هزینه هر جلسه برا وسعتی که فرمودید هر جلسه ٣٠٠ هزار تومان می باشد ، البته برای پاسخ قطعی در مورد میزان و پاسخ درمانی بهتر است حضورا مراجعه کنید تا پوست شما معاینه شود ( خصوصا اگر افتاب سوختگی نداشته باشید و پوست شما خیلی سبزه یا برنزه نباشید این درصد پاسخ بسیار محتمل است ، ادرس و کروکی مرکز لیزر از www.dr-razi.ir
2706