2733
2734
عنوان

نمیدونم به خاستگاریم چه جوابی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 68 پست
اره ازدواج کردم . توی خونه خیلی کتکم میزد . بار اول گفتم طوری نیست یک فوش بود میبخشمش  بار دو ...

ببخشید میپرسم الان جدا شدی ؟

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
چرا باهاش پیش مشاور نمیری؟

سه جلسه است صحبت کردیم به یه جمع بندی برسیم میریم

بندگی کن تا که سلطانت کنند /تن رها کن تا همه جانت کنند .خداجونم بهم توفیق بندگی خودت رو بده همین و بس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مگه میشه جدا نشد . بیخیال الان درسم ادامه دادم به ارزو هام میخوام برسم . 

دیگه طلاق مثل زنای قدیم بد نیست . نساختی طلاق میگیری 

چیزی که زیاد مرد خوب 

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که میتونستی به ارزوهات برسی ولی تلاش نکردی .

مردی که دست دراز می‌کنه رو نمیشه ادمش کرد باید ازش جدا شد .یه نفر تعریف میکرد می‌گفت شوهرش ترسو بوده از پلیس اینا می‌ترسیده ولی دست بزن داشته تا بحثی می‌شده تو‌خونه دست دراز می‌کرده می‌زده اینم یه بار زنگ میزنم پلیس میاد با هاشون صحبت می‌کنه می‌گفت الان بحثی هم بشه می‌ترسه دستش رو دراز کنه و گاهی اوقات شکایت هم می‌کنه که دست و بالش بسته است چون فوری زنگ میزنی پلیس. شمام شوهراتون زدن زنگ بزنید پلیس گاهی اوقات واقعا ادبشون میکنه

بندگی کن تا که سلطانت کنند /تن رها کن تا همه جانت کنند .خداجونم بهم توفیق بندگی خودت رو بده همین و بس
2731

ظاهر مهم نیست چون بعد مدتی عادی میشه مهم اخلاقه با ادم کنترلگر وخسیس زندگی به کام ادم تلخ میشه 

میشه گف کنارش تبدیل میشی به یه ادم افسرده عصبی اگ نمتونی با اخلاقش کنار بیای 

عزیزم پتج شیش ماه سهله ی سال اشنایی داشته باشین بازم نمیشناسیش تا زیر یه سقف نرین نمیتونی اخلاق واقعیشو بفهمی بعدم هیچ انسانی کامل نیس همه ی اخلافایی دارن ک نباید داشته باشن اینم بدون ک یکی ک خیلی مهربونه خیلی خیلی اخلاقش خوب شاید کاسه نیم کاسشه ک نمیخاد کسی بهش گیر بده واس همین احلاقشو خوبه

اره مگه میشه جدا نشد . بیخیال الان درسم ادامه دادم به ارزو هام میخوام برسم .  دیگه طلاق مثل زن ...

خدارو شکر ان شاالله که همیشه شاد و موفق باشی دیگه مثل قدیم زندگیا وابسته ب مردا نیس

مردی که دست دراز می‌کنه رو نمیشه ادمش کرد باید ازش جدا شد .یه نفر تعریف میکرد می‌گفت شوهرش ترسو بوده ...

درسته 

عزیزم یه معلم داشتیم میگفت ب هر کی ازدواج میکنید بکنید ولی ب مرد خسیس و بد دل و مامانی ازدواج نکنید ک هیچ جوره درست نمیشه منم تو این چند سال واقعا ب حرفش رسیدم پس باش یکم معاشرت کن ببین هر کدوم از این خصوصیات و داشت ادامه نده نذار با ترس اینکه سنم داره میره بالا ازدواج ناموفق داشته باشی الان دوران اشنایی با دقت تک تک اخلاق و رفتارش و زیر نظر بگیر  و بشین با عقلت تصمیم بگیر که ایا این مرد برا من مناسبه یا نه اما وقتی تصمیمت و گرفتی  دیگه چشات و رو خصوصیات بذش ببند 

2738