2733
2734
عنوان

نمیدونم به خاستگاریم چه جوابی بدم

1141 بازدید | 68 پست

خیلی مردددم نه میتونم بگم به دلم نشسته نه میتونم بگم ننشسته .

از لحاظ اعتقادی به هم نزدیکیم اما اون بیشتره و شغل و درامدد ثابت داره حدود ۷ سال تفاوت سنی داریم من ۳۰ سالمه و مطمین نیستم ولی فکر میکنم آدم وسواسی و کنترلگری باشه خیلی مخفی کاره به نظر مهربون و خوش اخلاق میاد ولی خسیس هم هست  قدش هم هم قد خودمه که همیشه دوست داشتم بلندتر از خودم باشه ظاهرش بد نیست 

چقدر ویژگی های ظاهری مهمه به نظرتون ؟ 

با این ویژگی های اخلاقی و اینکه سنم رفته بالا و نمیدونم مورد دیگه ای هست یا نه شما بودید چه جوابی میدادید؟

بندگی کن تا که سلطانت کنند /تن رها کن تا همه جانت کنند .خداجونم بهم توفیق بندگی خودت رو بده همین و بس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط میدونم . اگه دوست داره باهاش ازدواج کن 

اگه فکر میکنی خوشبختی تو واسش مهمه 

خودت بدبخت نکنی با یک بچه برگردی خونه بابات

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که میتونستی به ارزوهات برسی ولی تلاش نکردی .
فقط میدونم . اگه دوست داره باهاش ازدواج کن  اگه فکر میکنی خوشبختی تو واسش مهمه  خودت بدب ...

سنتی آشنا شدیم تا حالا ندیده بودمشون

بندگی کن تا که سلطانت کنند /تن رها کن تا همه جانت کنند .خداجونم بهم توفیق بندگی خودت رو بده همین و بس
وای عجله نکن سنت بالا باشه بهتر یا الان ازدواج کنی جدا بشی ظاهر اصلا اصلا مهم نیست فقط به اخلاقش ...

ازش میترسم همش فکر میکنم خود واقعیش نیست و داره نقش بازی میکنه

2738

مردا اکثرا میگن فلان مشکل دارن یا میگن من خسسیسم یا میگن من در اینده کچل میشم 

من اگه کلیه نداشته باشم باز منو میخوای 

.

همچین مردایی میخوان زنا رو گول بزنن که بدونن زن چقدر دوسش داره و میخوادش 

اصلا توی این جلسات اشنایی سوتی ندی 😅😂 بگی نه برام مهم نیست . یک جوری خودت نشون ندی که کشته و مرده شوهر هستی

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که میتونستی به ارزوهات برسی ولی تلاش نکردی .

اگه خسیس و بددله که قراره پیرت کنه 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2706