2737
2734

دختر من نارس به دنیا اومد الان دوماهشه کلی تپل شده تغذیش دیگه شیرخشکای عادی نبود هزینش زیاد شد اما در عوض خیالم راحته ؛هرچقدر که به توصیه پزشکشون گوش بدین بیشتر نتیجه میگیرین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر منم هشت ماهه به دنیا اومد شکر خدا توی دستگاه نرفت 

۲۷۰۰ گرم بود که الان دو ماه و بیست روزشه شده پنج کیلو بازم شکر خدا 

ولی شبانه روز بیدارم 

هر دو ساعت ۳۰ سی سی شیر خشک نان یک 

الان تازه کردم شصت سی سی 

خیلی بترکه ۸۰ سی سی 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
پسر منم هشت ماهه به دنیا اومد شکر خدا توی دستگاه نرفت  ۲۷۰۰ گرم بود که الان دو ماه و بیست روزش ...

پسر من ۲۲۰۰ بود دوماهگی ۶  شیر خودمو میخورد   کم کم انقد رشد داشت که دوسالگی ۱۴ بود اضافه وزن داشت 

ولی چشمش زدن  الان سه سالشه رو ۱۲۸۰۰ مونده یک گرمم اضاف نمیشه ☹☹

پسر من ۲۲۰۰ بود دوماهگی ۶  شیر خودمو میخورد   کم کم انقد رشد داشت که دوسالگی ۱۴ بود اضافه ...

الهی بگردم خدا حفظش کنه 

من حرز امام جواد نوشتم با سنجاق زدم بازوی پسرم به لباسش 

شمام انجام بده عزیز 

نگران نباش بچه دندون درمیاره و راه میوفته وزن کم میکنه درست میشه باز

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2740
پسر من ۲۲۰۰ بود دوماهگی ۶  شیر خودمو میخورد   کم کم انقد رشد داشت که دوسالگی ۱۴ بود اضافه ...

چشم بد به دور؛حتما از شربت اشتها بدون سیپروهپتادین و یک سری محصولات که جذابن مثل پوره میوه سوپ اماده و فرنی و حریره آماده و این چیزا بهش بده .من برای پسرم که بزرگتره استفاده میکنم میزارم‌جلو دستش خودش میخوره راحتم کرده

شیرمایع اینفترینی ؛هیپ ارگانیک خارجی؛آب استریلیزه؛همینا نجاتمون داد واقعا 

عزیزم اینارو چجوری تهیه میکردی۰؟یعنی راحت همه داروخونه ها دارن۰؟قیمتش چنده؟اخه دخترمنم نارس دنیا اومد و ۲۶۰۰ بود هنوزم لاغره