2737
2739

فقع از پنتن استفادع میکنم و فوق العادس

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از پنتن استفاده میکردم الان خواستم عوض کنم ی مدت ببینم کدوم بهتره

من داشتم بی اثره نخر کمم هست بعد حمام باید بزنی شایدم برا تو خوب باشه بهت بسازه برامن که نبود زودم تموم شد رفت

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....
2731
2738
از آدم معتبری می‌خوام بخرم قیمتش۱۰۳ جدی من موهام فره و موخوره دارم 

من ۱۲۵خریدم...اگه مطمعنی اصل بخر...ببین معجزه میکنه ها مرتب بعد از حموم که موهات فقط نم دار بود بزن فقط هم به ساقه بزن ...به ریشه نزن زود چرب میشه...اول به ساقه بزن بعد کف دستت هرچی موند از رو‌بکش به اول موهات بعد پنچ دقیقه صبر کن بعد اون با باد معمولب سشوار بکش ...همون اول میبینی چیکار کرده با موهات

من ۱۲۵خریدم...اگه مطمعنی اصل بخر...ببین معجزه میکنه ها مرتب بعد از حموم که موهات فقط نم دار بود بزن ...

باشه ممنونم عزیزم من فقط سشوار نمی‌کشم به موهام .موخوره هم میبرع؟؟؟؟موهات تقویت شدن؟؟

باشه ممنونم عزیزم من فقط سشوار نمی‌کشم به موهام .موخوره هم میبرع؟؟؟؟موهات تقویت شدن؟؟

موخوره ک هبچ وقت درس نمیشه ولی کمش میکنه...اره جلوی ریزش رو‌میگیره