2733
2734
عنوان

زایمانم نزدیکه برای یخچال خونه چی بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2028 بازدید | 78 پست
اونا باید بخرن بیارن بپزن بشورن میخای زایمان کنی شما میخای خرید کنی تو این شرایط بعد بزاری ورداری&nb ...

همینو بگو 

بقیه هم دارن میگن پیاز تفت بده فریز کن 

بادمجون سرخ کن

پ دیگه به اونا چه نیازه بیان بچه رو بگیرن؟؟؟

حتما  ایشونم بعد زایمان و شکم سفره شده اشپزی هم بکنه دیگه⁦🤦🏻‍♀️⁩🥺

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونا باید بخرن بیارن بپزن بشورن میخای زایمان کنی شما میخای خرید کنی تو این شرایط بعد بزاری ورداری&nb ...

خرید که وظیفه ایشون و همسرشونه که تمام وسایل رو بخرن و خونه آماده باشه ول پخت و پز و جمع و جور کردن با بقیه است

همین حرفا رو یاد هم می دیدیم ک باعث دعوا و کینه میشه . یکم مهربونی بد چیزی نیس بهم یاد بدیم عزیزه دلم  . خانواده شوهرش میان ک کمکش کنن خانومی. 

2731

هیچ کاری نکن

از دوران بارداریت لذت ببر

فردا که بچت به دنیا بیاد‌ ، تا چند سال دستت بند میشه به بچه و خواب و غذات بهم میرزه

پس نهایت استفاده رو بکن

یخچال هم اومدن خودشون پر میکنن یا شوهرت اون موقع میخره

ماست بزن .پنیر بخر .کره محلی بگیر .مربا .هوج اماده کن بزا تو فریزر .قند اماده کن .لوبیا پاک کن .گوشت و مرغو. چرخ کرده بزا .سبزی خورشتی  فریز کن .انشالله نی نی ت هم بسلامت دنیا بیاد 🥰

2738
همینو بگو  بقیه هم دارن میگن پیاز تفت بده فریز کن  بادمجون سرخ کن پ دیگه ...

نه عزیزم بعد از زایمان مادر باید تخت بخوابه ولی باید یخچال و فریزرش پر باشه که بتونن غذا درست کنن

البته ادبیاتتونم در مورد مادری که یک کوچولو به دنیا آورده زیاد خوب نیست یعنی چی آخه شکمش سفره شده

خودت تنهایی؟اخه چه طوری میشه من خیلی استرس خونمو دارم داغونه زشته جلو بقیه.کسی نمیاد کمک جزخودمو شوه ...

مامانم اینا هستن . مادرشوهرم فقط بخاطر پسربودن بچه داره میاد پسرپرستن یردخترم نیومداصلا

نه عزیزم بعد از زایمان مادر باید تخت بخوابه ولی باید یخچال و فریزرش پر باشه که بتونن غذا درست کنن ا ...

بله فریزر پر باشه 

ولی بعضیا همچین میگن بادمجون و پیاز و .... سرخ کن انگاری بقیه توانایی این یه کارو هم ندارن که انجام بدن

با شکم بخیه خورده بره اشپزی کنه ( راضی شدی)😒

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
مامانم اینا هستن . مادرشوهرم فقط بخاطر پسربودن بچه داره میاد پسرپرستن یردخترم نیومداصلا

بازم خداروشکر مامانت اینا هستن کمک بدن انشااللله به سلامتی زایمان کنی.مامان منم ده روز میاد پیشم ولی خونمو خودم باید تمیز کنم.

بله فریزر پر باشه  ولی بعضیا همچین میگن بادمجون و پیاز و .... سرخ کن انگاری بقیه توانایی ای ...

عزیزم من طبیعی هستم ولی به قول خودت دیگه پیازوبلدن خدای درست کنن دوستان دیگه خیلی لطف دارن

2706