2733
2734
عنوان

منو شوهرم میخوام بریم تهران خواهرمم میگه میام

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 54 پست
درست میگه هیچ وقت تو پنهانکاری بقیه شریک نشو 

چه بهونه ای بیارم؟

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرتون چیکار کنم اگه اصرار کنم شوهرم حرفی نداره

بهش بگو خواهر خوبم با شوهرت درمیون میزارم ببینم چی میگه 

سعی کن بفهمونی خودت میخوای خبرش کنی 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
راست میگه اصلا قبول نکن

خب چی بگم ابجی که ناراحت نشه؟

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2731

هیچ وقت هیچ وقت کسی رو بدون اجازه همسرش یا خانوادش جای نبریدش چون ماشین و جاده یهو تصادف کردین خدای نکرده و اونوقت همه از چشم شما میبینن.بعدشم به نظرمن رفتار خواهرتون خیلی زشته که بدون اجازه همسرش میخواد بیاد و اینکه شاید بیاد همسر شما راحت نباشند و تو رودربایستی موافقت کردن و اینکه امکانش هست همسر شما بهتون بدبین بشه که نکنه همسر منم عین خواهرش پنهونکی ازمن جای بره

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
حق با شوهرته.اگه خدایی نکرده چیزیش بشه شوهرش یقه شوهر تورو میگیره میگه ب چ حقی برداشتی زنمو بردی

دقیقا همینو هم گفت شوهرم

2740
چه بهونه ای بیارم؟

بهونه نیار رک بگو چون شوهرت دوس نداره بیای و نمیخوای بهش بگی میترسم بعدا بفهمه شر شه 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

حتما به حرف شوهرت گوش کن با خواهرتم که رو در وایسی نداری راستشو بگو بهش که به شوهرش بگه تا ببریش اگرم نمیتونی راستشو بگی بگو مثلا دیشب خواب دیدم تصادف کردیم تو راه بعدش شوهرت اومده دعوا که چرا زن منو بی احازه بردین به دلم بد افتاده اول زنگ بزن شوهرت 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

وااای فکرشو کن شوهرش یهو بزنه به سرش بدون خبر بیاد خونه⁦🤦🏻‍♀️⁩😑

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
راس میگه عزیزم . به خواهرت بگو به همسرش بگه حتما .معلومه شوهرت حرفی نداره برای بردنش ولی بالاخره بای ...

نه شوهر من برعکس شوهر اون اصلا بد قلق نیست تا گفتم خواهر میاد گفت باشه

به خواهرتم بگو یه کم رو رابطه ش کار کنه شوهره خودش تنها ترکیه س این خواعر تو حرات نداره تا تهران با خواهرش بره!!!

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
بهش بگو خواهر خوبم با شوهرت درمیون میزارم ببینم چی میگه  سعی کن بفهمونی خودت میخوای خبرش کن ...

میگه نمیذاره

نه شوهر من برعکس شوهر اون اصلا بد قلق نیست تا گفتم خواهر میاد گفت باشه

منظورم همینه که همسر شما راضیه نگران مسیولیتش و اتفاق ناخواسته است 

‌خدایی نکرده خواهرت کرونا بگیره و هزارتا چیز دیگه

2706