2737
2734
عنوان

این چیه من بهش فک میکنم؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 35 پست
چی چی چالش بود مث خلا صاف رفتم گذاشتم کف دستش بعدم هی پیامامو پاک میکردم 😂😐

حداقل یه راه برگشت واسه خودت میزاشتی خیلی ضایع بازی دراوردی🤣🤣🤣

اشکال نداره بهش فکر نکن دطگه واست یه تجربه شد

چ پسر مودبی ، حالا ما بودیم میگفت چی تو خودت دیدی اوسکول 😐😂🥲

آره مودبه ولی ی جوریه

خلاصه نمیدانم چه باید بکنم اصلا خجالت میکشم تو چشماش نگاه کنم از خودمم متنفرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره مودبه ولی ی جوریه خلاصه نمیدانم چه باید بکنم اصلا خجالت میکشم تو چشماش نگاه کنم از خودمم متنفرم

ن بابا خجالت نداره ، مث خود پسرا پروو باش ... از این خونه ب اون خونه تازه با خانواده میرن خواستگاری 😂 جواب ن هم ک میدیم میرن سراغ بعدی ..‌ بیخیال باو 

2728
ب ی ورت بابا ... خیلی زیادی شجاعت به خرج دادی 😬 ولی خوبیش اینه ک حداقل تکلیفت با خودت دیه مشخصه ... ...

ن بابا مهم نیست حالا بعدش نشسته بودم تو سر خودم میزدم میگفتم من ک از این خوشم نمیاد چرا رفتم آبرومو بردم؟ کلا مشکلات درون ساختاری دارم😂😑

اره بابا .به روی خودتم نیار هرکیم پرسید حاشا کن 😂

فکر خوبیه فقط دو تا از دختر عمه هام میدونستن ک مثلا ازش خوشم میاد ک اونام دهنشون قرصه د نفر دیگم فهمیدن ک پیششون حاشا کردم اما ب کسی نگفتم ک رفتم صاف گذاشتم کف دست پسره😁

حداقل یه راه برگشت واسه خودت میزاشتی خیلی ضایع بازی دراوردی🤣🤣🤣 اشکال نداره بهش فکر نکن دطگه واست ...

خیلی ضایه بازی دراوردم ... مطمئنم پسره نصفه شبی پاشده هر هر بهم خندیده بعد خوابیده فقط خدا میدونه من چیکارا کردم و چقد ضایه بازی دراوردم.

2738
ن بابا خجالت نداره ، مث خود پسرا پروو باش ... از این خونه ب اون خونه تازه با خانواده میرن خواستگاری ...

آخه دست خودم نیست ک من به مغرور بودن تو فامیل معروفما اما چرا پس بازی دراوردم برا خودمم نامعلومه فک کنم چشمم زدن ن؟😂

😂😂😂😂😂

کاش منو اون موقع میدیدی ... خواهرم نبودا میرفتم ب مامانمم میگفتم کف دست دختر عمه هامم میزاشتم ... من چرا اینطوریم؟حس میکنم خیلی ساده و احمقم