2733
2734
عنوان

تو دوران آشنایی چقد راحت بودین؟چیا میگفتین چطوری راحت بودین با طرف

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 51 پست

والا خوشبحالت. ما اینقددد تلفنی حرف میزدیم خانواده من از اینور صداشون درمیاد خانواده اونم میگفتن بیااا شااام بیا ناهااار😂😂😂😂

دو سه ساعتی حرف میزدیم 

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره خیلی دوس داشتیم. ولی خانواده و شرایط نزاشت بهم برسیم. منم یه بار تو محل کارم بودم ویس داد جوون ل ...

چرا نزاشت؟ خب تلاشتو میکردی مطمئن باش میرسیدین اگه هر دوتون میخواستین چون حیفه آدم از کسی ک دوست داره دست بکشه بعدش میشه حسررت فقط

انشالله گل من😍😍خدا عشقای دوطرفه رو بهم میرسونه..چنوقته باهمین؟خانواده اقا پسر در جریانن؟دوسداشتی ت ...

فداتشم ی سال و ۳ ماه🥺اره هردو خانواده درجریانن

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•
چرا نزاشت؟ خب تلاشتو میکردی مطمئن باش میرسیدین اگه هر دوتون میخواستین چون حیفه آدم از کسی ک دوست دار ...

خودم نخواستم چون آمادگی ازدواج نداشتم.اونم ازدواج کرد خیلی هم خوشحالم براش.الهی خوشبخت بشه.خیلی پسر خوبی بود. حتی جداشدنمون هم با دوست داشتن بود. آقا به تمام معنا. الان خانومشو میشناسم.

2738
ایشالله که سر میگیره و خوشبخت میشید

قربونت برم عزیز دلم   انشالله

میشه ی صلوات برا رسیدن ب حاجتم بفرستین مهربونا   ک با عشقم ب خوبی و خوشی بریم سر خونه زندگیمون  
خدا بهمون رحم کنه ناجور راحتیم باهم

در چ حد یعنی     بنظرم زودتر عقد کنین کار ب جاهای باریک نکشه  

میشه ی صلوات برا رسیدن ب حاجتم بفرستین مهربونا   ک با عشقم ب خوبی و خوشی بریم سر خونه زندگیمون  
آره خیلی دوس داشتیم. ولی خانواده و شرایط نزاشت بهم برسیم. منم یه بار تو محل کارم بودم ویس داد جوون ل ...

یاخدا      

عزیزم هر چی خدا بخواد شاید قسمت نبود  

ولی خب اگه واقعا واقعا دوست داشتین همو بهم میرسیدن

در چ حد یعنی       بنظرم زودتر عقد کنین کار ب جاهای باریک نکشه    

نه بابا پسری نیست که بزاره به جاهای باریک بکشه

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
مرسی فداتشم..نمیدونم والا دیگه یهویی صمیمی شدیم 😂😂حرفامونم تمومی نداشت.‌از هر دری حرف میزدیم زیادم ...

خوشبحالتون   ما خیلی دلتنگ همیم...

2706