2737
2739

من و پارتنرم دوریم از هم هرچنروز یبار تلفنی حرف میزنیم و اکثرا چت

یسالی هس ک همو میشناسیم در ارتباطیم ولی یه ماهه ک جدی تو رابطه ایم 

خودش ادم درونگرا و کم حرفیه

ولی من نمیدونم چرا نمیونم باهاش راحت باشم   یعنی مثلا سر هر پیام کلییی فک میکنم نمیدونم چی بگم چی نگم چجوری بگم چجوری نگم

بجز چخبر و کجایی چیکار میکن و اینا هیچی دیگه نمیتونم بگم تو چت ک اونم جواباش فقط هیچیه

تلفنی ام بعضی وقتا همینطوری ده دیقه شاید حرف بزنیم بعضی وقتام تا یکی دو ساعت

اصن نمیدونم تو چت چرا قفل میکنم چیزی ب ذهنم نمیاد  

میشه ی صلوات برا رسیدن ب حاجتم بفرستین مهربونا   ک با عشقم ب خوبی و خوشی بریم سر خونه زندگیمون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من الان تو دوران آشناییم خیلی شیرینه😍

عاخیی  

خب چیا میگین از کجا شروع میکنین

میشه ی صلوات برا رسیدن ب حاجتم بفرستین مهربونا   ک با عشقم ب خوبی و خوشی بریم سر خونه زندگیمون  
2738
ما خیلی راحتیم😑

واقعا چجورییی   از چ چیزایی شروع میکنین چیا میپرسین

من درون گرام با همه اینجوری ام ولی با کسی که صمیمی هستم نه  البته رابطه دور اصلا باعث اشنایی ن ...

ن اون با همه اینجوریه کلا مدلشه

میریم بیرون راجب هرچی! اون خیلی خوش صحبته انقد از اینور اونور حرف میزنه تا من به حرف بیام من خیلی ک ...

اگه به خودش بود میخواست سنتی ازدواح کنیم تموم بشه ولی به اصرار من یه دوران آشناییم داریم😁

2706