2703
2553
عنوان

تو دوران آشنایی چقد راحت بودین؟چیا میگفتین چطوری راحت بودین با طرف

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 51 پست
  • توروخدا یکی بجای همه چی گفتن مثال بزنهههههه      
  • من چی بگم  
میشه ی صلوات برا رسیدن ب حاجتم بفرستین مهربونا   ک با عشقم ب خوبی و خوشی بریم سر خونه زندگیمون  

من الان سینگلم ولی تو رابطه که بودم انقدر باهم حرف میزدیم تو چت که وقت کم میاوردیم. دوستامونو سوژه میکردیم میخندیدیم بقیه رو سوژه میکردیم. از آرزوهامون میگفتیم. از روزای بدمون میگفتیم. از شغلمون میگفتیم.از فانتزی هامون میگفتیم. گاهی پشت چت همو بغل میکردیم گاز میگرفتیم بوس میکردیم. از چیزای عجیب میگفتیم.

یه روز کار داشت وسط بانک بهش گفتم بوس بده همه شنیده بودن.🤭🤭😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میریم بیرون راجب هرچی! اون خیلی خوش صحبته انقد از اینور اونور حرف میزنه تا من به حرف بیام من خیلی ک ...

وای بر عکس دوست پسر من   خیلی کم حرفه شروع کننده صحبت نیس منم نمیدونم از چی بگم از کجا شروع کنم

میشه ی صلوات برا رسیدن ب حاجتم بفرستین مهربونا   ک با عشقم ب خوبی و خوشی بریم سر خونه زندگیمون  
2720
طرف ک خیلی کم حرف باشه و هی بگه هیچی نطق آدم کور میشه واقعا

وایییی افرینن   دقیقاا

من الان سینگلم ولی تو رابطه که بودم انقدر باهم حرف میزدیم تو چت که وقت کم میاوردیم. دوستامونو سوژه م ...

بوس بده       بیچاره ابروش رفف

دوست داشتین همو؟الان نیستین باهم

2714
دو روز پیش عقد کردیم😍البته ۳ ماهم نشان بودیم

مبارکااا عروس خانووووووووووم       

ولی واقعاچجوری احساس راحتی میکردین باهاش

وایییی افرینن     دقیقاا

بحث بنداز مثلا تعریف کن امروز رفتم فلان جا اینطوری شد اونطوری شد

از چیزایی ک دوست داری چیزایی ک بدت میاد آرزوهات فانتزیات

مثلا فلان پستو تو اینستاگرام دیدی…

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 
دوست پسرته؟ ما زیر نظر خانواده میریم میایم🤣

قرار نمیزاریم فعلا

قراره بگیم ب خانواده ها

فعلا ک میبینی خودمون حرف برا گفتن نداریم     

مبارکااا عروس خانووووووووووم         ولی واقعاچجوری احساس راحتی میکردین با ...

مرسی فداتشم..نمیدونم والا دیگه یهویی صمیمی شدیم 😂😂حرفامونم تمومی نداشت.‌از هر دری حرف میزدیم زیادم همو میدیدیم.

بوس بده         بیچاره ابروش رفف دوست داشتین همو؟الان نیستین باهم

آره خیلی دوس داشتیم. ولی خانواده و شرایط نزاشت بهم برسیم. منم یه بار تو محل کارم بودم ویس داد جوون لیست بزنم گردنتو بخورم. همه همکارام این شکلی شدن🤭🤭🤭

منم این شکلی😖😣😭

2706