2733
2739
عنوان

شوهرم نمیزاره برم عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 40 پست

شوهرم میگه اره صبر کن توهم که مادر مرد منم میرم میزنم و میرقصم  اینقدر بی منطق و بچه اس منم گفتم شاید تو زودتر از مادر من بمیری  اعصابم رو خوردکرده  بود فقط دنبال بهونه اس  کور بود چقدر واسه مادرش گریه کردم و عذاری اینم جواب خوبی کردنه

خودش که نمیاد بعد من باید یه شهر دیگه  برم خانوادم اونجان یه دوهفته هستم   ابجی ام گریه میکنه میگه اگه تو نیایی دیگه هیچ وقت خواهری ندارم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

دیشب باهاش  حرف زدم یکم راضی شده ولی برای پول دادن هی اذیتم میکنه میخواد کادو کم بده میگه ارایشگاه نرو موهاتو رنگ نکن 

بچه ها من دوساله موهامو رنگ نکردم به خاطر بارداری و شیر دهی خیلی دوس داشتم عروسی ابجیم رنگ کنم اینم میخواد ازم بگیره کلا دلش نیست دیگه هی میخواد بهونه بگیره 

عزیزم شما برو همه این حرف های دلت رو به پدرشوهرت بگو اگر از همسرت منطقی تر هست. بگو الان خواهر و مادر من چشم انتظار حضور من هستن، بگو اگه جشن عقد بود نمی رفتم، می گفتم عروسی میرم جبران میشه. بگو من هم خیلی الان شرایط روحی خوبی ندارم برای عروسی رفتن به خاطر فوت مامان ولی می دونم حسرت این عروسی خواهر یک عمر با من هست و هر وقت حرفش وسط بیاد بغض می گیره. بگو اگه شما اجازه بدید من خودم در حد دو ساعت تنهایی برم و بیام.

عزیزم شما برو همه این حرف های دلت رو به پدرشوهرت بگو اگر از همسرت منطقی تر هست. بگو الان خواهر و ماد ...

اره قراره بابام بیاد باهم بریم پیش پدرشوهرم هم اجازه بگیره  هم حرف بزنیم

دیشب باهاش  حرف زدم یکم راضی شده ولی برای پول دادن هی اذیتم میکنه میخواد کادو کم بده میگه ارایش ...

همین قدر هم که راضی شده خوبه. 

شما برای کادو از مامانت پول قرض بگیر ، بعد کم کم بهش بده. 

برای رنگ مو هم ، برو یک آرایشگاه خوب تا کلاه گیس خوب برات بزاره، تا هیچ کس متوجه نشه

2740
اره قراره بابام بیاد باهم بریم پیش پدرشوهرم هم اجازه بگیره  هم حرف بزنیم

چقدر خوب و عالی که پدرتان میاد. 

مطمئنا به خاطر احترامی که پدرتان می زاره، پدرشون تان و همسرتان هم منطقی ان‌شاءالله برخورد می کنند.

شوهرت راست میگه  خدایییی نکرده اگه مادر خودت بود راضی بودی شوهرت بره عروسی؟

یعنی چی این خرافات

دیگه فوت کرده

دنیا که نمیشه لنگ فوت‌مادر ایشون بشه

عروسی خواهرشه غریبه که نیسن

وای شوهر منم این اخلاقا رو داره 

یعنی همیشه تا مرز جنون میرم بعد می‌ذاره برم یا کاری که می‌خوام رو انجام بدم 

دیگه کاریش نمیشه کرد باید به زبون گرفتشون و صبور باشیم

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏
2706