2733
2739
ممنون عزیزم گلاب به روت حالت تهوع گرفتم از بی خوابی و کسایی که مسبب این حال من هستن الان تخت خوابیدن ...

بی خیالی بهترین راهه خودتو سرگرم کن ان شا ءالله خوب میشی مواظب باش ب قرص خواب و اعصاب پناه نبری ک هم عادت میشه و هم بسیار صرر داره

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی خیالی بهترین راهه خودتو سرگرم کن ان شا ءالله خوب میشی مواظب باش ب قرص خواب و اعصاب پناه نبری ک هم ...

نه عزیزم چند سال دارم مقاومت میکنم سمتش نرم ولی دلم عجیب واسه خودم  تنگ شده می خوام بشم مثل قبل

تو کشور ما یه آقا خیلی بهتر میتونه زندگی کنه مثلا اگه مشکل داشته باشه جدا بشه ولی ما خانما نه محکومی ...

من پدرم 6 ساله مشکل نخایی داره نمی تونه حرکت بکنه تمام کارشو من دارم می کنم بالا سرشم دارم ازش نگهداری می کنم کاره 3 نفرو دارم انجام می دم.کی گفته مردا غم ندارن گی گفته طاقت ما انقدر زیاده  بخدا ما هم ادمییم ما هم ناراحتیم ولی تو خودم میریزم.

بازم می گم زندگی جریان داره 

نمی خوام شمع باشم دختران فوتم کنند می خواهم بنگ باشم لوتیان دودم کنند
2728
من پدرم 6 ساله مشکل نخایی داره نمی تونه حرکت بکنه تمام کارشو من دارم می کنم بالا سرشم دارم ازش نگهدا ...

نه منظورم این نبود که غم ندارن پدر خودم ۱۵ سال پیش فوت کرد و واقعا غم وغصه خیلی داشت بخصوص از بچگی ولی میدونی یه مرد گفتم تو کشور ما خییییییلی راحت تر از یه زن میتونه زندگی کنه من مادرم و دخترم و همینا باعث شد خودمو نادیده بگیرم چون دختر بودم باید ازدواج اجباری میکردم چون مادر بودم باید تحمل می کردم خدا بهتون صبر بده تا خدمت کنید به پدرتون دلم گرفت چون بابام ۱۵ ساله ندارمش مثل گل ازش مراقبت کن  

نه منظورم این نبود که غم ندارن پدر خودم ۱۵ سال پیش فوت کرد و واقعا غم وغصه خیلی داشت بخصوص از بچگی و ...

خدا رحمتشون کنه پدرتونو 

بعضی وقتها ادم دیگه باید فکر خودشم بکنه بسه بقیه بخدا ما هم ادم هستیم ما هم حق زندگی داریم همه چیزمون شده خانواده و بچه ودرو اطرافیانمون بخدا ربات که نیستم قلب داریم احساس داریم 

گفتم دهه 60 از سمت خانواده خیلی ضربه خورد می فهمم چی می گی تا می بینن خنده رو لبهامون هست می خوان حال ادمو بگیرن یک جوری برخورد می کنند انگار ادم غمگین باشه خوشحالتر هستن 

واقعا چرا دهه شصتی ها اینجورین.مثل داداش من هیچکس مثلش ندیدم مشکل خیلی بزرگی واسش پیش اومد اما تنهایی حلش کرد ما همه فکر میکردیم دیگه تمام از دستش دادیم تک پسره وفوق العاده احساسیه الانم با پدرومادرم زندگی میکنه سه تایی واسه هم میمیرن.شما که کمتره اون نیسی.فقط خودتو نباز.

واقعا چرا دهه شصتی ها اینجورین.مثل داداش من هیچکس مثلش ندیدم مشکل خیلی بزرگی واسش پیش اومد اما تنهای ...

عزیزم یه مشکل دو تا مشکل نه که چند سال اونم تنهایی میدونی تنهایی خودش کلیه حالا بیا یه دنیا غمم داشته باش من کوه بودم باور کن 

2740
خدا رحمتشون کنه پدرتونو  بعضی وقتها ادم دیگه باید فکر خودشم بکنه بسه بقیه بخدا ما هم ادم هستیم ...

ممنونم  آره ولی زمانی  به فکر خودمون میافتیم که چیزی ازمون نمونده خواهر دارید 

واقعا چرا دهه شصتی ها اینجورین.مثل داداش من هیچکس مثلش ندیدم مشکل خیلی بزرگی واسش پیش اومد اما تنهای ...

چون ما دهه 60 بخوایم کاری بکنیم تا اخرش همه جوره هستیم اگر کسیرو واقعا دوست داشته باشیم براش کوه هم جابه جا می کنیم رو خانوادمون تعصب داریم همه جوره کمک حال همیم حتی با پول کم ما دهه شصت اگر اشتباهیی بکنیم خودمون دستمونو می گیریم به زانو باز بلند میشیم ما همیشه برگمونو رو بازی می کنیم مردونه 

ممنونم  آره ولی زمانی  به فکر خودمون میافتیم که چیزی ازمون نمونده خواهر دارید

4 تا خواهر دارم و یک برادر بزرگتر و دست ما دهه 60 هیچ وقت نمک نداشته چون همیشه روراست بودیم

4 تا خواهر دارم و یک برادر بزرگتر و دست ما دهه 60 هیچ وقت نمک نداشته چون همیشه روراست بودیم

دقیقا نه می خواستم بگم رابطتون چطوریه با خواهراتون من دوست داشتم یه داداش می داشتم که رفیق و همدم  بود از جنس مرد بود ولی تکیه گاهم بود می خواستم بگم هوای خواهرتون بیشتر  داشته باشید یه خانم همیشه احتیاج داره 

و اینکه همیشه واسه خانومتون سنگ صبور باشید تکیه گاه باشید همدم باشید باور کنید اگه یه زن یه همچین مردی داشته باشه دنیا رو واسش بهشت میکنه 

دقیقا نه می خواستم بگم رابطتون چطوریه با خواهراتون من دوست داشتم یه داداش می داشتم که رفیق و همدم &n ...

من هواشونو دارم بهشون گفتم همه جوره کمک حال بابا هستم فقط می خوام کمک حاله همتون باشم شماها هم به زندگیتون برسید یک بردار اینجوری می تونه هوای خواهراشون داشته باشه تو عمل واگرنه فقط لب و دهن باشی بگم من انجام می دم ولی انجام ندم فایده نداره که

و اینکه همیشه واسه خانومتون سنگ صبور باشید تکیه گاه باشید همدم باشید باور کنید اگه یه زن یه همچین مر ...

بغضی وقتها زندگی انقدر به ادم فشار میاره که ادم یادش میره کی بوده و کی هستش می دونی چی می گم که.

وایسا دنیا وایسا دنیا من می خوام پیاده شم

2706