2737
2734
باور میکنی یه ساعت پیش گریه کردم 

من یک مرد هستم دارم باهات حرف می زنم مثل یک برادر

هر موقع دلم بگیره می رم یک گوشه قلیون درست می کنم موزیک میزارم میرم تو خلع خودم تا با خودم کنار بیام.چون نمی خوام انرژی منفی منتقل کنم به درو اطرافیانم 

نمی خوام شمع باشم دختران فوتم کنند می خواهم بنگ باشم لوتیان دودم کنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط یک چیز بهت بگم سراغ قرص و دارو نرو که پشت سرت می گن قرصاشو نخورده اینجوری شده بماند که چیزهای دیگه

2731
من یک مرد هستم دارم باهات حرف می زنم مثل یک برادر هر موقع دلم بگیره می رم یک گوشه قلیون درست می کنم ...

متوجه شدم همون اول آقا هستید من بی خیال ترین سرخوش ترین و شاد ترین بودم ولی حالا استرس خو گرفته با من 

متوجه شدم همون اول آقا هستید من بی خیال ترین سرخوش ترین و شاد ترین بودم ولی حالا استرس خو گرفته با م ...

خوب دقیقا این چیزهایی که می گی منم که منم مثل خودت هستم بخدا فکر نکن فقط خودتی شاید من بدتر از شما باشم ولی دستمو می گیرم به زانوم بلند میشم چون بیشتر از این بخوام ادامه بدم هم به خودم صدمه می زنم همه به اطرافیانم

من یک مرد هستم دارم باهات حرف می زنم مثل یک برادر هر موقع دلم بگیره می رم یک گوشه قلیون درست می کنم ...

و من مادر دوتا بچه هستم که باید به ظاهر خودمو خیلی خوشحال نشون بدم خیییلی سخت تره واسم 

2740
خوب دقیقا این چیزهایی که می گی منم که منم مثل خودت هستم بخدا فکر نکن فقط خودتی شاید من بدتر از شما ب ...

آره به ظاهر دارم ادامه میدم یه خانم خیییییلی قوی به نظر میام که بقیه شاید یه درصد هم فکر نکننن از درون داغون 

آره چند سال دارم مقاومت می کنم که نرم اگه روزی هم رفتم کسی متوجه نشه 

اصلا نرو اینو صادقانه بهت می گم شما باید اول صورت مسعله رو پاک بکنی ببینی چی داره اذیتت می کنه چی ارامشو ازت گرفته بتونی با انها مقابله بکنی 

تمام کشورهای اروپایی وقتی بری دکتر بگی خوابم نمیاد یا هر چیز دیگه اصلا بهت دارو نمیده میاد بهت اموزش میده چطور بتونی باشرایط الانت کنار بیای 

ایرانه که می ری دکتر حتی برا سرما خوردگی یک کیسه قرص دارو بهت میده برو برا خودت

اصلا نرو اینو صادقانه بهت می گم شما باید اول صورت مسعله رو پاک بکنی ببینی چی داره اذیتت می کنه چی ار ...

خدا کنه درست بشه خودمم اصلا دوست ندارم ولی آرامش ندارم حال دلم خوب نیست یه بار رفتم مشاوره ارجاع داد به روانپزشک

خیلی تاثیر بد گذاشته روم خسته شدم دیگه 

بخور کم کم خوب میشی ویتامین ب کمپلکس هم واسه اعصابه و هم تقویتی 

ذکر الا بذکر الله تطمعن القلوب زیاد بخون قران بخون اروم بشی

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
اصلا نرو اینو صادقانه بهت می گم شما باید اول صورت مسعله رو پاک بکنی ببینی چی داره اذیتت می کنه چی ار ...

تو کشور ما یه آقا خیلی بهتر میتونه زندگی کنه مثلا اگه مشکل داشته باشه جدا بشه ولی ما خانما نه محکومیم به زندگی  چون مادریم 

2706