2733
2734
بغضی وقتها زندگی انقدر به ادم فشار میاره که ادم یادش میره کی بوده و کی هستش می دونی چی می گم که. وا ...

دقیقا ولی من پام بنده تو این دنیا دوتا بچه دارم که باید بزرگشون کنم دوتا از بهترین ها خوشگل با ادب زرنگ فهمیده که حیفم میاد بهشون وگرنه عجیب  به یه خواب طولانی احتیاج دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا ولی من پام بنده تو این دنیا دوتا بچه دارم که باید بزرگشون کنم دوتا از بهترین ها خوشگل با ادب ز ...

خدا حفظشون کنه دیدی امتیاز شما تو این دنیا بیشتر از منه دیدی به داشتهات رسیدی همین قرص خواب برات نیست همین بچه هات قرص اعصاب برات نیستن

من چی بگم زن نگرفتم و ندارم و بچه هم ندارم دلمو به چی خوش کنم؟ ولی قبلا در جوانی دوست دختر زیاد داشتم ولی دیدم ادم بدی نیستم به خودم امدم دیگه ادامه ندادم دختر بازیرو 

نمی خوام شمع باشم دختران فوتم کنند می خواهم بنگ باشم لوتیان دودم کنند
خدا حفظشون کنه دیدی امتیاز شما تو این دنیا بیشتر از منه دیدی به داشتهات رسیدی همین قرص خواب برات نیس ...

آره واقعا امیدم هستن  همه دنیا رو با یه تار موشون عوض نمی کنم  چرا ازدواج نکردید 

2740
آره واقعا امیدم هستن  همه دنیا رو با یه تار موشون عوض نمی کنم  چرا ازدواج نکردید

نمی دونم بگم قسمت نبود.یا دوست درو برم زیاد بود به ازدواج فکر نمی کردم نمی دونم 

بعضی وقتها هم به این فکر می کردم شاید همسرم از من خوشش نیاد چون ما ادمهای خاصی هستیم

چه جالب چطور شد اومدید تو سایت

همین کم خوابی شدید که داشتم تو این 2 ماه کلافه بودم یا خوابم نمی برد یا زود از خواب می پریدم داشتم می رفتم سراغ فکر خیال  که این سایتو پیدا کردم تونستم هم مشکلات بقیرو ببینم اگرم کاری از دستم بر میاد انجام بدم هم خودم دردو دل کرده باشم

2706