2737
2734

من با چشم خودمم دیدم و باورم نشد

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

من نه ولی دیدم تو اطرافم

زن نبود مرد بود

پسره اونقد دختره رو دوسش داشت که حتی دختره کارش به جایی رسیده بود که پسر میاورد خونه

پسره میدونست دختره چیکارا میکنه ولی نمی‌خواست باور کنه

بخاطر همین هر وقت میخواست بره خونه بهش زنگ میزد میگفت عزیزم دارم میام خونه تا مبادا بره با صحنه ی بدی روبرو بشه.

بابام پادرمیونی کرد و رفت باهاش حرف زد و قانعش کرد که تمومش کنه و جدا بشه چون همه فهمیده بودن زن فلانی و عروس فلانی چجوریه ولی پسره قبول نمیکرد

پسره چند ماهی هم رفت تیمارستان

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731