2733
2734

سلام من حدودا ۱۴ .۱۵ سالمه خواستم بگم که میتونم اینجا عضو باشم ؟ البته به تاپیک هایی که مربوط یه سنم نیس اصلا کاری ندارم به نظرم اینجا آدم میتونه بعضی مشکلاتشو مطرح کنه و از تجربیات دیگران استفاده کنه فقط بگین مشکلی نداره اینجا عضو باشم ؟ اینجا هم سنو سال منم هست ؟ چون نمیخوام معذب باشم ممنون میشم جواب بدین🙏

چون دختر مودبی هستی و از من اجازه گرفتی اره میتونی

آخه صاحب اینجا منم  

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عیبی نداره،خوووووش اومدی🤝

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2728

ن‌نمیتونی باشه چشم‌گوشت نسبت به مسائلی که اصلا به سنت نمیخوره باز میشد کلا ذهنت درگیرشون میشد

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
2738

ارع عزیزم

هم سن سال تو اینجا بچع هم دارن😁

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2706