2703
2553

سلام من حدودا ۱۴ .۱۵ سالمه خواستم بگم که میتونم اینجا عضو باشم ؟ البته به تاپیک هایی که مربوط یه سنم نیس اصلا کاری ندارم به نظرم اینجا آدم میتونه بعضی مشکلاتشو مطرح کنه و از تجربیات دیگران استفاده کنه فقط بگین مشکلی نداره اینجا عضو باشم ؟ اینجا هم سنو سال منم هست ؟ چون نمیخوام معذب باشم ممنون میشم جواب بدین🙏

چون دختر مودبی هستی و از من اجازه گرفتی اره میتونی

آخه صاحب اینجا منم  

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عیبی نداره،خوووووش اومدی🤝

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2720

ن‌نمیتونی باشه چشم‌گوشت نسبت به مسائلی که اصلا به سنت نمیخوره باز میشد کلا ذهنت درگیرشون میشد

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا
2714

ارع عزیزم

هم سن سال تو اینجا بچع هم دارن😁

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2706