2733
2739
عنوان

نامزدم رفته عکسمو نشون مامانش داده اونوقت....

| مشاهده متن کامل بحث + 1274 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا میگم.کاش سیم کارتمو درارم که تا چند وقت بهم پیام ندیم..یکم تنها بمونه تا فکر کنه.. خیلی به همه ...

قطعا منتظر همچین ادمی نمیمونم حداقل اگه بخادت میتونه بیاد یه حلقه دستت کنه بعدش تا کار و بارش جور میشه با چ اطمینانی بمونی به پاش چند سال ممکنه این چند سال موقعیت های خوب زندگیتو از دست بدی 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2731
حالا میگم.کاش سیم کارتمو درارم که تا چند وقت بهم پیام ندیم..یکم تنها بمونه تا فکر کنه.. خیلی به همه ...

دختر چرا عمرتو میذاری پای این

خب اگا خواستگار دیگه داری جواب بدخ

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2740
بعد۷سال تازه گفته به خانواده😐 فکر میکنم اصلا نگفته و فقط داره میپیچونتت بگو یه قرار ملاقات بزار ب ...

مادرامون؟😂😂خانواده من سرمو میبرن

میخاست زودتر بگه ولی من نذاشتم اخه دوس نداشتم خانوادش بفهمن بعد روز خاستگاری بیان سوتی بدن

نه بابا مطمئنم که گفته صدا مامانشو ضبط کرد

ایول

من شوهرم کلا  دوماه بعد دوستی اومد خواستگاریم میخواستم شوهر کنم😅🤣🤣🤣🤣اگه نمیومد قطعا ولش میکردم🙃

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
براچی؟

۷ساله با همید و میدونسته قراره زندگی بسازه هنوز اول راهه اونوقت انتظار داری بشینی بره سربازی بیاد یه کار درست کنه بعد. خودشو جمع کنه بععععد بیاد بگیرتت؟؟

بعد فکر میکنی تحمل یه ادم اینجوری از خانوادت حتی هرچقدر شرایط نامناسب راحتتره؟

مادرامون؟😂😂خانواده من سرمو میبرن میخاست زودتر بگه ولی من نذاشتم اخه دوس نداشتم خانوادش بفهمن بعد ...

خوب بهش بگو بیا نامزد کنیم بعد برو سربازی