2737
2739
عنوان

نامزدم رفته عکسمو نشون مامانش داده اونوقت....

| مشاهده متن کامل بحث + 1274 بازدید | 85 پست
خداییش این چه رابطه هستش یه دختر چرا باید از دوازده سالگی این چیزارو تجربه کنه،چرا بدون محرمیت کنار ...

دیگه من واس توضیح دادن این چیزا اماده نیستم چون خودش یه تومور بلند میشه

اما خوب وقتی همش بدون عقل تصمیم بگیری میشه این

حالا شما مارو نزن وارام باش.من خودم حلش میکنم

دیگه من واس توضیح دادن این چیزا اماده نیستم چون خودش یه تومور بلند میشه اما خوب وقتی همش بدون عقل ت ...

بخدا واسه دخترا ناراحت میشم،تو خیلی میتونی پیشرفت کنی به موقعش با یه آدم شاید بهتر ازدواج کنی،خداییش از سیزده سالگی عاشقی،همه جوونی ونوجوونیه دخترا رو میگیره،چیزی که نباید رو تجربه میکنن

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۷سال پای کسی   موندی  من همیشه به همه میگم

واسه ازدواج ۸ماه ا فوقش یک سال فرست بدی ن ک تورو میپچونه  حتی ب خودش زحمت نداده ک  بیاد جلو همه  وقتت گرفتی  خودت جواب خودت رو  دادی  فس فس کردنش  نبود اعلاقه است میخواد دور بزنه  ی جور بر خورد میکنه  تو اب نمک بمونی اگ دلی بخواد    سریع راحل شو پیدا میکنه   ن ک تو اب نمک نگه داره   میگه تا دوسال دیگ ام  تکلیفت  معلوم نیست  یعنیی ۹ سال دیگ حالا معلوم نیست اگ بیاد مشکلاتش حل کنه ی کار  پیدا کنه ی ده  تا ۱۵دیگ ایشالا  تشریف میاره.. اگ تا اون موقع دلش رقبتی بکنه ک پا پیش بزاره

خودت چی   ... واسع خودت ارزش قائل باش ادمی ک بخوادت فس فس کردنش بی معنیه... باز خودت میدونی..  

بخدا واسه دخترا ناراحت میشم،تو خیلی میتونی پیشرفت کنی به موقعش با یه آدم شاید بهتر ازدواج کنی،خداییش ...

اره خوب درست میگید

مقصر اینا همه خانوادس.من شرایط خانوادم خیلی افتضاحه

مامانم از صبح که بیدار میشه فقط داد میزنه..اصلا از مامان بایام خوشم نمیاد.واس همینه پناه اوردم به یه فرد دیگه

2731
درسته‌ حالا میگید چکار کنم؟😭

بیخیالشو    کیس بهتری هم برات اومده  و خواهد امد ن  پای کسی بمونی ک تو اب نمک میزاره ک تو با کسی دیگ نباشی  انگار  عروسکی براش  ک واسه خودش نگه داشته  ک تنها نمونه       خودت بیشتر دوست داشته باش بعد بهترین ها میان  سراغت الان ک جواب نداده پس بی خیال انگار ن انگار ک خانی اومده ن خانی رفته

حالا میگم.کاش سیم کارتمو درارم که تا چند وقت بهم پیام ندیم..یکم تنها بمونه تا فکر کنه.. خیلی به همه ...

من جای تو بودم وقتمو با روابطه طولانی نمیگذروندم من خودم سنتی ازدواج کردم هر روز درگیرشوهرمم که پی ماشین خریدن باشه هر روز حرص و جوش اونوقت تو که اول راهی پی کسی هستی که هیچیش معلوم نیست و حرفات براش مهم نیست چرا خودتو میزنی به اون راه؟

💔برای تاوان پس دادن زیادی جوونِ پیرم💔
2740
من ۱۹ اون ۲۴

وای عزیزم از ۱۲ سالگی خودت درگیر شوهر کردن کردی پس کی کودکی کردی؟

ولش کن خودت رو رها کن تا کی همش روت فشار باشه استرس اومدن و نیومدنش رو داشته باشی 

بزرگ شدی دیگه، عاقلانه تصمیم بگیر که به چه امیدی می خوای بازم پاش صبر کنی

حالا اونقدرام داغون نیست فقط دیر میاد😂

امان از بیست سالگی... میدونی آدم تو بیست سالگی پر هیجانه کاذبه و پر از احساسه و منطقش کند کار میکنه ولی وقتی سی سالت میشه تازه حس میکنی عاقل شدی و واقعیت ها رو همون جور که هستن میبینی