2733
2734

سلام

ما۷ساله باهم دوستیم و قصدمون واقعا ازدواجه

دیروز رفته عکس منو نشون مامانش داده

اونوقت شب بهم پیام داده که پشیمونم ازینکه به مامانم گفتم چون خیلی ازش خجالت میکشم😐

من دوس دارم زودتر کارش جور بشه تا ازدواج کنیم.چون شرایط خونمون اصلا خوب نیس.همش دادو بیداد و وحشی گری،

ولی نمیدونم چرا انقدر فس فس میکنه..تازه میخاد بره سربازی،من دوس دارم بعد سربازیش بیاد،اما میگه کار ندارم..قصدم ازینکه بهش اجبار میکنم واس اینه که به خودش بیاد و سریعتر کاراشو انجام بده،چون من واقعا طاقتم رفته.

دیشب همش چوص ناله میکرد که من تا دوسال دیگه کار ندارم،،فلانه،،بهمانه🤦🏻‍♀️عصابمو خورد کرده

منم بهش گفتم اوکی تو همو ۵،۶سال دیگه بیا ولی بهم این اطمینانو بده که ۶سال بعدت باالانت خیلی فرق داشته باشه،نه اینکه بعد ۶سال پاشم بیام ببینم مث الانت هیچ کاری نداری

حالا امروز بهم پیام دادیم.الان دوساعته جواب نداده.ینی دوس دارم خفش کنم😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا میگم.کاش سیم کارتمو درارم که تا چند وقت بهم پیام ندیم..یکم تنها بمونه تا فکر کنه..

خیلی به همه چی سخت میگیره.

منم خودم ادم عصبیی هستم و حوصله ندارم دلداریش بدم

اما واقعا طاقتم رفته...شما جای من بودید چکار میکردید؟

2728

چرا انقد مطمعنی که ۶ سال دیگه که کار و موقعیت و سربازی جثر شد هنوز تورو بخاد؟ 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

جنگ کلا ۸ سال طول کشید بعد این اقا میخواد ۱۴ سال تو رو معطل کنه؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2740

بعد۷سال تازه گفته به خانواده😐

فکر میکنم اصلا نگفته و فقط داره میپیچونتت

بگو یه قرار ملاقات بزار با مادرامون چارتایی ببینیم همو اونوقت ببین اگه پیچوند یعنی اصلا تورو نگفته

دوستان هرکدوم کار تایپ،جزوه نویسی،تبدیل عکس و ویس به متن ،پاور،ورد،تحقیق،ارائه،مقاله ،آزمون نهاد ،حضور زدن کلاس ها ،کارای تخصصی پاور و ورد هم کاملا مسلطم بهم پیام بدید باقیمت و کیفیت عالی انجام میدم براتون    برای اینکه کار پیدا کنم صلوات بفرسید برام

چند سالتونه من خودم ۸ سال دوست بودم خیلی سخته و مسخرست ولی واسه ما اطرافیان راضی نبودن سنگ مینداختن الانم شوهرم راه میره میکوبه تو سرشون میگه شما باعث شدین از زندگی عقب افتادم پشیمون از دوستی و عقد طولانی ولی چه فایده هیچی عوض نمیشه