2733
2734
عنوان

نامزدم رفته عکسمو نشون مامانش داده اونوقت....

| مشاهده متن کامل بحث + 1274 بازدید | 85 پست
خواهر چه عجله داری ازدواج کنی وال چیز زیاد تعریف کردنی نیست 

اخه طاقتم رفته

۷ساله دارم صبر میکنم.بعد رابطمون مثل زنو شوهراعه دوس ندارم اینجور پیش بریم

منو شوهرمم دقیقا همسن شماییم ی ساله عقدیم شوهرم دوسم داشت سریع کاراشو کرد اومد خواستگاری البته دوست ...

خوب تاالان درس خونده.امسال لیسانس گرفته

بخاطر اینکه میدونه خانواده من دخترو تو سن کم شوهر نمیدن هی به خودش امید میده

ازونورم میدونه من فقط اونو میخام و به بقیه خاستگارا جوابم منفیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ۱۳😂 نه کارای دیگه میکردیم. تازه چندسال قبلشم مثلا کراشم بوده😂

دختر من ۱۲سالشه هنوز دنبال عروسک پولیشیه 😆😆😆😆😆 

بعدش هم اون اقا الان ۲۴ سالشه یعنی از ۶ سال قبل باید می رفته سربازی چکار می کرده تا حالا یا باید دانشگاه رفته باشه یا یه شغلی داشته باشه مغازه ای مکانیکی برق کاری  چکار می کرده؟

فقط نگو خونه پدرجانش میخورده میخوابیده تو هم تو فکرت باهاش آینده ی پرنسسی درست کردی؟

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
من شوهرم کلا  دوماه بعد دوستی اومد خواستگاریم میخواستم شوهر کنم😅🤣🤣🤣🤣اگه نمیومد قطعا ولش می ...

خداروشکر بگیر بوده😂خودت گفتی یا اول گف قصدشو داره؟

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2731
اخه طاقتم رفته ۷ساله دارم صبر میکنم.بعد رابطمون مثل زنو شوهراعه دوس ندارم اینجور پیش بریم

رابطه هم دارید؟

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
خوب تاالان درس خونده.امسال لیسانس گرفته بخاطر اینکه میدونه خانواده من دخترو تو سن کم شوهر نمیدن هی ...

همینکه مطمئنش کنی از دستت نمیده هیییییچ تلاشی برات نمیکنه میگه اینکه تا ده سال دیگم هست بزار عشق و حالمو کنم بعد لیسانس مگخ ۴ سال نیس؟ از ۱۸ سالگی نرفته دانشگاه؟

امشب قراره بره عروسی 

من از ساعت ۲بعدازظهر بهش پیام دادم

اونوقت الان جواب داده که دارم میرم عروسی

هرکی ندونه فک میکنه دختریه،رفته ارایش کنه و شنیون کنه موهارو که انقدر لفتش میده،،،عروسم انقدر لفتش نمیده

اخه تویی که موهات با یه تف درست میشه این چوص کلاسا چیه؟🙄🤦🏻‍♀️🔪

همینکه مطمئنش کنی از دستت نمیده هیییییچ تلاشی برات نمیکنه میگه اینکه تا ده سال دیگم هست بزار عشق و ح ...

نه مونده پشت کنکور

نه بابا اهل عشقو حال نیس.

والا نمیدونم چکار کنم.اخه بدبختیم خانوادم کلا خاستگار راه نمیدن که مثلا بهش بگم امشب خاستگار دارم😑

2740
نه مونده پشت کنکور نه بابا اهل عشقو حال نیس. والا نمیدونم چکار کنم.اخه بدبختیم خانوادم کلا خاستگار ...

خب چقدر ساده ای تو

اونکه نمیدونه خانوادت خواستگار راه نمیدن الکی بگو خواستگار دارم

دختر من ۱۲سالشه هنوز دنبال عروسک پولیشیه 😆😆😆😆😆  بعدش هم اون اقا الان ۲۴ سالشه یعنی از ...

خوب دیگه من عشق زودرس داشتم😂

اون موقع که اومد بامن دبیرستان بود،منم راهنمایی،بعدش موند پشت کنکور و درس میخونه...خررررر میزنه،کتابارو میجوعه

نه مونده پشت کنکور نه بابا اهل عشقو حال نیس. والا نمیدونم چکار کنم.اخه بدبختیم خانوادم کلا خاستگار ...

چقدر ریلکسه خداااایی میخواستی ازین اداها داشته باشی. پشت کنکور و درس و دانشگاه و از چص‌بازیا چرا رل میزنی😐

الانم سربازی دوساله ی سالم دنبال کار فوقش میشه س سال دیگه ۶,۷ سال دیگه چیه این وسط؟!!

عقد میکنین و ازونموقع بخوان عروسی کنین دو س سالی میشه تااونموقع کار میکنه برای عروسی رو پاش وایسه

خب چقدر ساده ای تو اونکه نمیدونه خانوادت خواستگار راه نمیدن الکی بگو خواستگار دارم

نمیتونم بهش دروغ بگم چون دستو پامو گم میکنم و قشنگ ضایع میشه

بعد میترسم یدفع عصبی شه پاشه بیاد دره خونه 😂😂

اونوقت ماتوحال خودمون یهو وایسه دادو بیداد

چقدر ریلکسه خداااایی میخواستی ازین اداها داشته باشی. پشت کنکور و درس و دانشگاه و از چص‌بازیا چرا رل ...

اره ریده...

من میخام وقتی میاد کار داشته باشه،،چون خانوادم توقعشون بالاعه🤦🏻‍♀️

خیلی ریلکسه،،قشنگ شل کرده به خودش،اروم اروم میره جلو،،من بهش میگم بعد سربازی بیا تا نامزد کنیم.بعد یکسال بعدش عقد میکنیم بعد هنو یکسال بعدش عروسی میگیریم

انقدر به خودش سخت میگیره که دیشب تا ساعت ۳ نصف شب وایسادم دلداریش دادم که ناراحت نباشه و فلان🤦🏻‍♀️

کات کن زودتر سر درد به مادرت نده با این کیس داغون. ده سال دیگه حصرت عمری رو میخوری که هدرش کردی و می ...

نمیتونم ولش کنم

خیلی دوسش دارم

اونوقت خیلی دیره ما کلی خاطره داریم باهم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️