2733
2739
عنوان

عروسمون تز داده کوتاه هم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 8444 بازدید | 199 پست
بزارین هرکار دلش میخواد کنه چیکارش دارین آخه ؟😐  درست و غلطش ب خودشون مربوطه  من ...

چیکارش داریم؟؟؟ هزینه عروسی بین ما خواهرو برادرا تقسیم شده مثلا خرج  فیلمبردار و‌عکاس  با منه ارایشگاه با برادر بزرگم  و... اکر برای رویاهای عحیب عروس ۲۰ تومن اضافه تر بیوفته ماباید متقبل بشیم.در ثانی عروسمون تاحالا هواپیما سوار نشده نمیدونه چقدر معطلی داره  تاخیر داره درکی از ترافیک تهران و دوری مسیرها نداره. اخرشب وقتی همه مهمونا برن اونا برسن خوبه؟ ابروی خونواده ما و احترام مهمونا یوخ؟ چقدر الکی حرف میزنید

اول شخص مونث 
مال منو خواهرشوهر انتخاب کرد😬مهم ته چهره ادمه ،ادم خوشگل باشه هر جام بره خوشگل میشه

والا ما ک تهرانیم دلمون نمیاد بریم پیش شبنم نظیف 

من روز عروسیم ارایشگرم گفت تعجب کردم خواهر شوهرت اومد ارایشگاه انتخاب کرد معمولا عروسا خودشون میرن 😕😂😂 تازه سال 95 تو ارایشگاه هشتصد تومن میگرفتن من رفتم خونه خود ازایشگره چهار صد و پنجاه 

هرکی شب عروسیم دید میگفت کجا رفتی ارایشگاه چ قد خوشکل شدی 😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین کلا آتلیه و عکس و کلیپ نباید با مراسم عروسی تو یه روز باشه چون آرایش صد در صد تو باغ خراب میشه من خودم یه آرایشگاه معروف رفتم که بهترین برندها رو استفاده میکرد و ادعا داشت تا 24 ساعت تکون نمیخوره ولی بعد باغ و کلیپ دیگه مثل صبح نبود آرایشم و انگار کهنه شده بود گرچه بقیه میگفتن نه ولی خودم حس می کردم

2728

حالا من یک چیزی بگم؟

ببینید، بهش بگین اکی برو، فقط پرواز ۴تا ۷ صبح بگیره، ۲ ساعت تو راه ارایشگاه باشه ( تازه سالن سعادت ابادش به فرودگاه نزدیک، حالا با ترافیک انقدر میشه)، ۳ ساعت زیر دست ارایشگر، ۲،۳ ساعت عکسبرداری، ۳ ساعتم داستان برگشت باشه روی هم میشه ۱۱ ساعت، دیگه حداکثر تا ۵،۶ میرسه. تازه اگر بهش عکاس و ارایشگاه بگین از شهر دیگه اومده کاراشو سریع تر انجام میدن و میتونین با فرودگاه هماهنگ کنید عروس دارین، زودتر کارتونو راه میندازن و امکانش هست اجازه بدن از قسمت cip یا vip برن و بالاخره شاید هواشونو داشته باشند. . این موضوع اول

موضوع دوم

من خودم عروساشو از نزدیک دیدم، تو پیجشم خیلی گشتم تا حالا، یکی دو مورد واقعیم دیدم، واقعااااا کارش خوب نیست😐 مگر اینکه طرف خوشگل نباشه و بتونه گریمش کنه :)) هرکی که خوشگل باشرو زشت میکنه. حالا شما هرچقدر اینارو به عروستون بگین، احتمال داره به خاطر فانتزی های ذهنش پایین نیاد از خواسته اش، یا میره زشت میشه، یا خیلی معمولی میشه یا خوشگل میشه. اگر زشت و معمولی شد که خب میبینه هرچی هست و باور نکنه اگرم خوشگل شد که خدارو شکر :))

از نظر مالی ام، اجازه بدین هزینه کنن حالا یا پشیمون میشن یا نمشن. بالاخره تجربه ایی که دوست داره داشته باشه و به حرف بقیه گوش نمیده. هم اول زندگی به این تجربه ها نیاز دارن و هم اینکه بالاخره متوجه شن بقیه بدشونو نمبخوان هم اینکه احتمالا میفتن توی دردسر های مالی که اینم درسی میشه براشون. به نظرم اجازه بدین این چالشو داشته باشن.

عزیزم اینقدر خشنی . چرا فقط خودتون رو جای عروسه میزارید. الان واقعا حق با اسی هست.  اگه خیلی د ...

من خودم هم عروسم هم خواهر شوهر عزیزم..

ایشون ب عروسشون گفته نمیرسی ولی مث اینکه عروس خانوم لج بازن پ بهتره خودشون حل کنن و کسی دخالت نکنه..چون ادم بده ایشون میشه..

از الان همسرش نمیتونه ازش بر بیاد وای ب حال بعدن..

الان ب خواهرش گف بعدنم میخواد مشکلشو خواهرش حل کنه؟؟؟؟؟

پس بهتره ا همین الان خودش یاد بگیره ک چطور زنشو قانع کنه و اگه قانع نشد بهتره ب خانواده عروس بگه ن خونواده خودش

چون اینجوری عروسه بیشتر لج میکنه و فک میکنه ایشون حسودن🤗

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
اگه نیم ساعت قبل پرواز برسن فرودگاه کسی براشون کارت پرواز صادر نمیکنه و می‌مونن برای پرواز بعدی با ه ...

کجایی هستین ک قانونتون اینجوریه😐😐من اهوازم والا نیم ساعت قبل پرواز میریم فرودگاه بیشتر ی ساعتم معطل میشیم علکی میشینیم چون کلا پروازا ی رب نیم ساعت تاخیر دارن همیشه...من ک ۵ ۶بار سوار هواپیما شدم همینه دیگ بقیه رو نمیدونم..مشهد و تهران میرفتم 

اصلا مشکل قبلش نیست ،مشکل بعدشه ما عید رفتیم کیش ،۶ساعت تاخیر خورد هواپیما،۶ساعت!!!

۶ ساعت😑😑😑😑😑😑ن من مشهد و تهران میرفتم همش نیم ساعت تاخیره..کلا نیم ساعت قبل پرواز بری ی ساعت حداقل معطلی😂😂

2740
حالا من یک چیزی بگم؟ ببینید، بهش بگین اکی برو، فقط پرواز ۴تا ۷ صبح بگیره، ۲ ساعت تو راه ارایشگاه ...

عزیزم خیلی ممنونم خیلی واضح همه جوانب رو بهمون گفتی🌷🌷🌷

اول شخص مونث 
من خودم هم عروسم هم خواهر شوهر عزیزم.. ایشون ب عروسشون گفته نمیرسی ولی مث اینکه عروس خانوم لج بازن ...

بله اینم درستیه . 

ولی خوب من اغلب پست هایی که خوندم کلا همیشه حق رو به عروس دادن و خیلی مواقع وافعا بی انصافیه، الانم اگه عروس این خانواده خدایی بخواد بره تهران روز عروسیش از کم عقلیشه، چقد تاخیر داشته باشن.  تو ترافیک گیر کنه . بعدم خسته و‌کوفته بره سالن.

راضی ام به رضای تو خدای مهربان من
حالا من یک چیزی بگم؟ ببینید، بهش بگین اکی برو، فقط پرواز ۴تا ۷ صبح بگیره، ۲ ساعت تو راه ارایشگاه ...

وای عزیزم گل گفتی.  من خودم دقیقا امروز ی لایو ازش دیدم تو اینستا . دوماد داشت منفجر میشد ازش پرسید عروستون خوبه ی بعله ای گقت از هزار تا نه بدتر بود. خوده عروسم داغون بود اصلا حوصله نداشت. خیلی خیلی زشت شده بود. ی صورت دراز چشما بادومی افتضاح . صورت دراز و چشم هاش قشنگ معلوم بود به خاطر خوده آرایش بوده  . یعنی با آرایش س همچین چیزی در آورده بود افتضلااااح . 

راضی ام به رضای تو خدای مهربان من
ارایشگاه منو شوهرم انتخاب کرد😐✋

عه😂😁 مثل منی که. لباس عروسمو شوهرم گرفت😂والا دخترای مردم چه چیزایی براشون مهمه ها😑

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
نه عزیزم من فکر شب عروسی ام ک مثلا ساعت ۱۰/۱۱ شب بشه و عروس داماد نرسیده باشن  جلو مهمونا زشت م ...

این عقده روازکجا گیر اوردید خداییش داداشت خیلی بی عرضه هستش که نمیزنه تودهنش اینقدر داره چرت وپرت میگه اگرباباش یکبار هواپیماسوارش کرده بوداینقدرعقده ای نمیشدطفلک

خدایی دلش میاد اونهمه پول بده

درسته یه شبه ولی اصلا خوب نیست اینجوری ولخرجی چون یبار ادم عروس میشه

بخاطر یه شب 2سال زندگی سختی داشته باشه بخاطر قسط خوبه؟ 

درسته بچه نیست ولی ممکنه خواهری مادری یا دوستاش حرفی زده باشن بهش که به فکر این کار افتاده باشه

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیبای🤭