2737
2734
عنوان

به نامزدم چی‌بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 58 پست
والا چی بگم شوهر من بی بخاره انگار هنوز راحت نبسنبم اصلا😑😢 تو این فازا وارد نشدیم😃

چرا وارد نشدید 

۴ ماهه نامزدید

من شوهرم همون لحظه نامزدی وارد این فازا شد

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی میبینم تمایل نداره منم دلسرد میشم انگار 😔😑 هس ازش حرف یکشم تا خسته بشه خوبه؟

ن اینجوری انگار بت تکست نمیده فقط داره جوابتو میده ضدحاله

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
درباره چی صحبت میکنی میشعه موضوعاتو  بگی ؟

موضوع خاصی ندارم حتی در مورد تا پیکای نی نی سایتم حرف میزنم😶 اگ برم باشگاه ک دیگه خیلی حرفا دارم واسه گفتن ی مدت میرفتم همش میومدم داستان تعریف میکردم. یا میگفتم وزنه چند کیلویی زدم اونم ادامه میداد دیگه قربون صدقه میرفت ک وای خانمم وزنه زده. یا از همکاراش میگه یا کلیپی نشونش میدم ی ساعت در موردش حرف میزنم. واقعا من خیلی حرف میزنم🥲

موضوع خاصی ندارم حتی در مورد تا پیکای نی نی سایتم حرف میزنم😶 اگ برم باشگاه ک دیگه خیلی حرفا دارم وا ...

من اعتماد بنفس حرف زدن ندارم

حس میکنم خوشش نمیاد و با خودم میگم خب اینو اونو بگم به چه درد اون میخوره😣

همه چیز رو با جزئیات تعریف کنم؟ 

مثلا دیگه چیا میتونم بگم بجز وزنه چند کیلویی؟ کل حرکتایی که زدمو بگم 😣😃؟

مثلا شما جای من بودی چی میگفتی

.
2740
من اعتماد بنفس حرف زدن ندارم حس میکنم خوشش نمیاد و با خودم میگم خب اینو اونو بگم به چه درد اون میخو ...

خب من نمیدونم چرا اتفاقایی تو باشگاه افتاده یا کی چی گفته وگرنه اونا رو تعریف میکردم. اره من با جزییات تعریف میکنم. شاید نامزدها کم حرفه درسته؟ خب شما باید در مورد زندگی ایندتون زیاد حرف بزنین این ک چ انتظاراتی از هم دارین. اینکه چطور و کجا میخواین زندگی کنین. دوست دارین اول خونه و ماشین بخرین یا بچه بیارین. چند تا بچه داشته باشین. جنسیتشون چی باشه. یا تو ازش بپرسی سر کار چکارا میکرد. مسخره یا اتفاق خاصی نیفتاد ک جذاب باشه تعریف کنه. یا اگ میخوای لباسی بخری نظرشو بگیری. ازش بپرس بنظرت لباس چ رنگ بهت میاد. اگ عقد باشین در مورد خیلی چیزای بیشتر میتونین صحبت کنین

خب من نمیدونم چرا اتفاقایی تو باشگاه افتاده یا کی چی گفته وگرنه اونا رو تعریف میکردم. اره من با جزیی ...

یا مثلا اگ خانوادش بهت حرفی بزنن پشت اوناس یا تو.. این خیلی مسئله ی مهمیه میبینی ک اینجا خیلی با این مسئله مشکل دارن. در چ حد پشتته. بهش بی دوس داری همیشه احترام مادر پدرتو نگهداره و اگ موردی دیدی خودت تذکر میدی. و اینو از اونم بخوای. بعدم اگ نمیخوای اینقد مستقیم درمورد این چیزا صحبت کنی مثلا میتونی ی داستان الکی از خودت دراری بگی فلان دوستم مثلا با مادر شوهرش سر فلان قضیه بحثشون شده و شوهر دوستم طرف دوستمو گرفته نظر تو چیه .اصلا شماره نامزدتو بده من خیلی حرفا دارم باش بزنم😂😂😂😂

بزار اون حرف بزنه بخندونه تورو 

توام کم کم حرفت میاد...

منم همینطوریم ...اینطوری نیس که کلا حرف نزنما

ولی خب یکی باید بیاد با من حرف بزنه که منم بتونم نزدیک شم باهاش

سخت نگیر به خودت

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
من اعتماد بنفس حرف زدن ندارم حس میکنم خوشش نمیاد و با خودم میگم خب اینو اونو بگم به چه درد اون میخو ...

نگیااا

وزنه رو اصلا نگو 

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU