2726
عنوان

به نامزدم چی‌بگم

499 بازدید | 58 پست

من خیلی کم حرفم

خوش سر زبونا میشه کمکم کنید؟

‌.

مثلا وقتی از باشگاه میام چیا براش تعریف کنم؟چه شوخی هایی یاهاش بکنم😑😣

.

یه کم حرف فقط منو درک میکنه

واقعا نمیدونم چی بگم بهش!؟ شما بودین چیا تعریف میکردین؟

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو وای امروز خیلی خسته شدم سر تمرین کاش الان بودی ماساژم میدادی 

کلا استاد ب انحراف بردن بحثم🤣🤣🤣🤣

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

میخوام جامع کمکت کنم

ولی نی نی سایت دستمو بسته

خب بذار حرفو اون شروع کنه

مثلا راجع ب چیا حرف میزنید؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
بگو وای امروز خیلی خسته شدم سر تمرین کاش الان بودی ماساژم میدادی  کلا استاد ب انحر ...

این خیلی خوبه😂

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706