2737
2739
عنوان

به نامزدم چی‌بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 58 پست

شوهرتم کم حرفه؟ خوب اون میتونه شروع کنه به حرفو شوخی توام دنبالشو بگیری

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠
چی بگم پس

😕😕😕😕😕

جاش از هیکل خودت تعریف کن. افرین

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میخوام جامع کمکت کنم ولی نی نی سایت دستمو بسته خب بذار حرفو اون شروع کنه مثلا راجع ب چیا حرف میزن ...

اونم تو چت زیاد حرف نمیزنه

چیزای خیلی معمولی میگیم 

زیاد حرف نمیزنم😢

.
مثلا بگو سالار خوبه؟🥴

😐😐

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
اونم تو چت زیاد حرف نمیزنه چیزای خیلی معمولی میگیم  زیاد حرف نمیزنم😢

خب عزیز من از معمولی بودن درش بیار

ی حرف معمولیتو بگو تا بگم چجوری بحثو جذاب کنی

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2738
😂منم پوکر شدم والا😂😂

😐😂😂

خب عزیز من از معمولی بودن درش بیار ی حرف معمولیتو بگو تا بگم چجوری بحثو جذاب کنی

سلام خوبی

خونه ای یا بیرونی

ناهار خوردی

امروز باشگاه بودم خیلی خلوت بود 

مثلا همینا بدون هیچ هیجان و شوخی ای !!

.
اصلا به من چه من میرم بای

واقعا جای شبکه چهار تو این بحث نیست،حالا سه بودی ی کاریش میکردم