2733
2739
عنوان

شوهر روانيه من چرا اينجوريه ؟رواني نيست واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اگه نمیتونی تخمل کنی شرایط طلاقم داری جدا شو چن ساله ازدواج کردی؟

وقتي نيست دلم تنگ ميشه دوسش دارم 

اما وقتي پيششم و باهاش زندگي ميكنم نه ندارم  چون همش عذابم ميده و همش ميگم خدا لعنتت كنه 

نميدونم والا دوسش دارم يا نه اگه ندارم چرا ازش دور ميشم دلم تنگ ميشه 

طبيعيه اصلا؟؟؟

شرايط طلاقو دارم هم خانوادم هم مالي 

نزديك ٤سال ميشه 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
ببین عزیزم منم شرایطم مثل تویه دقیقا فقط ما داریم دیگ جدا میشیم..اگ دوسش داری و زندگیت برات مهمه بری ...

شما پشيمون نيستي از تصميمت ؟

واقعا مشكلم زياد نيست؟با روانشناس صحبت كردم گفت مشكلت در حد طلاق نيست تعجب ميكنم والا 

2738
همسرت ولخرجه ؟؟؟ رفیق هاش متاهلن یا مجرد؟؟؟؟ رفیقاش افراد مطمعنی هستن یا ن ؟؟؟ همسر منم با رفیقاش ...

ولخرجه اما براي من نه چون ميگه تو خودت شاغلي 

اي بابا مگه من ميدونم كين؟مجرد داره متاهل داره 

معتاد داره نماز خون داره 

لات داره بي پول خر پول 

اهل پارتي و مشروب و دختر بازي داره 

ادم اهل زندگي هم داره 

يعني ثابت نيستن من نميتونم بي تفاوت باشم 

شما پشيمون نيستي از تصميمت ؟ واقعا مشكلم زياد نيست؟با روانشناس صحبت كردم گفت مشكلت در حد طلاق نيست ...

چرا خیلی پشیمونم

خیلی هم واسطه فرستادم ک برگرده ولی الان دیگ میگه فقط طلاق

اونو ببر مشاوره صحبت کنه باهاش..مشکلتو میفهمم واقعا مشکل بزرگی نیس ولی اینکه بخواد هی تکرار بشه و ارزشی برات قائل نباشه اذیت کنندس..بشین با خودت فک کن ببین میتونی کناربیای..زندگی بعد از طلاق..حمایت خانوادت ..ب همه جوانب فک کن بعد تصمیم بگیر

وقتي نيست دلم تنگ ميشه دوسش دارم  اما وقتي پيششم و باهاش زندگي ميكنم نه ندارم  چون ...

زود اقدام کردی برای برگشت 

باید با ضمانت اجرایی جلو میرفتی

میگفتی من بر نمیگردم تا ...بیا بریم مشاوره ،یه مدت با مشاوره صحبت کنیم تا ببینم چی میشه 

این خصوصیات جزوه شخصیتش شده ،معلومه یک ماه نمیتونه تغییر کنه 

نميره كه دردم همينه روانشناسم نميره 

خوب دقیقا یه فرصت طلایی رو از دست دادید 

میتونستید بگید در صورتیکه با هم بریم مشاوره ،اونم نه چندبار ،بلکه بعد از چند ماه اونوقت به برگشت فکر میکنم 

بنظر منم برین پیش روانشناس ک حداقل تکلیفش با خودش مشخص شه یا تو رو بگیره قرتی بازیارو ول کنه یا اونارو بگیره تو ازاد شی🤦😂

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
وقتي نيست دلم تنگ ميشه دوسش دارم  اما وقتي پيششم و باهاش زندگي ميكنم نه ندارم  چون ...

برای وابستگی و عادته ک دلتنگ میشی

عشق یعنی کنارشم ک هسی حالت خوبه

دوستان هرکدوم کار تایپ،جزوه نویسی،تبدیل عکس و ویس به متن ،پاور،ورد،تحقیق،ارائه،مقاله ،آزمون نهاد ،حضور زدن کلاس ها ،کارای تخصصی پاور و ورد هم کاملا مسلطم بهم پیام بدید باقیمت و کیفیت عالی انجام میدم براتون    برای اینکه کار پیدا کنم صلوات بفرسید برام
2706