2733
2739

عجیب ندارع

کلا کار کثیفیه

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زنه شوهرش میرفت ی شهر دیگه سر کار 

این از اون کارا میکرد در قبال پول

جالب اینجاس کنار خونه مامانشم زندگی میکرد فقط درش از اونور بود

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

کلا اینکه انسانی با وجود عقل و وجدان تعهداتش رو زیر پا بذاره عجیبه دیگه رده بندی نداره

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738

خیانت یه اقایی به همسرش .

همسرش بسیار زیبا متین خانواده دار، 

حتی این اقا رو همه تایید میکردن و به سرش قسم میخوردن نماز خون بود و....چند ماه بعد عروسیشون رفت یکی دیگه رو صیغه کرد .

زنش طلاق گرفت 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

یه مرد زن هفت ماهه باردارشو ول کرد رفت با یه زن مطلقه که دوتا دختر بزرگ داشت 

الان بچه مرده دوسالشه برگشته میگه میخوام زندگی کنم پشیمونم 

پرنسس کوچولوی بابا ، مانکن تمام‌عیار 😌 قد ۱۶۴ 🌴 وزن اولیه ۱۰۷ 😱 وزن فعلی ۴۹ 🎯 همه‌ی اون نوشابه ها، بستنی ها، چیپس ها، کیک ها، تولد هایی که به تنقلاتش لب نزدم، عروسی‌هایی که فقط سالاد خوردم، شب‌هایی که از درد ورزش تا صبح خوابم نبرد و حسرت یه دل سیر ته‌دیگ خوردن بالاخره پاداشش داده شد !راز لاغری من : اعتیاد به ورزش، کنترل اشتها و کالری، صبحانه شاهانه و داشتن یک الگوی تناسب اندام.پیشنهاد فیلم و آهنگ و سوالی راجع مد و زیبایی داشتین در خدمتم❣ متعهد به همسر آینده‌ام 💍 به شیعه بودنم افتخار میکنم 🕋 #مثبت_بیاندیش

یکی از فامیلا شوهرشو با یه زن تو خونه گیر آورد معلوم شد عموی فامیلمون واسه شوهر برادرزاده اش زن ......جور کرده

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
2706