2733
2739
واقعا چقد بعضیا کثیفن. چقد بد شده زمونه . شوهر من همینجوری شکاک و مریضه. اینارو میشنوه بدتر میشه. حت ...

اره دقیقا این چیزا خیلی تو رو آقایون تاثیر میزاره متاسفانه

اخه همیشه تو جامعن و بیرون خونه خیلی بیشتر از ما خانوما درجریان این مسائلن

"و فراموشی کیمیاست...🦋"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه زنی  از  هم شهری هامون به شوهرش خیانت کرد کاشکی فقط خیانت بود شوهرش پیش هم میبنشون وازش عکس میگیره و به زنش شک میکنه میرتش آزمایش دی ان ای دوتا بچه  هم داشتن یه دختر یه پسر  دختره هفت سالش هست فکرکنم پسره چهارسالش بعد معلوم میشه پسره از خودش نیست از یکی دیگست خدا لعنت کنه زنشو اینا چندسال باهم رابطه داشتن کاشکی از اول از شوهرش طلاق می گرفت و اینجوری یه بچه حرام وبی گناه رو به دنیا نمیاورد از وقتی شنیدم خودم تو هنگم دیگه شوهرش طلاقش داد و پسره رو به خودش داد واز خونش بیرونش کرد خیلی سخته ها یه عمر بچه بزرگ کنی با جون ودل واینهمه دوستش داشته باشی بعد بفهمی بچه خودت نیست 

2728
وای اره خیلی بده بنده خدا بچه

یعنی واقعا خیلی به شوهرش ضربه بدی زد بگو خدالعنتتون کنه وقتی با یکی دیگه جوری از شوهرت طلاق بگیر دیگه این چه کاری تازه کثافت اسم دوست پسرش رو که باهم رابطه داشتن رو گذاشته بود رو پسرش الان میگن پسره هم همش گریه میکنه ایراد باباشو میگیره نمیدونه که باباش یکی دیگه هست 

2740