2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اول ببین  شاید دلخور باشه من به جاریم پیام دادم سین کرد جواب نداد چند وقت بعد تولد دخترش گذاشت  منم تبریک نگفتم حالا شما هم اگه همیشه خوب بودین ببین علت چیه اگرم مشکل داشتین دیگه نباید توقع کنی

2731
تولد بچه ادم براخود ادم با ارزشه ب مردم چه. وا

نمیدونم 

آخه من برای استوری جاریم ریپ میزدم تولد دختراش تولد خواهرش 

روز مادر استوری کرده بود همه رو ریپ میزدم 

اونم برام ریپ میزد ولی استوری تولدو هیچی نگفت خیلی ناراحت شدم دیگه منم از اون به بعد فقط میبینم استوریشو همین 

شاید من توقعم زیاده نمیدونم ولی یه تبریک چیزی ازش کم‌نمیکرد

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
وا دعوای چی اسکلی😂😂😂

@نی_نی_یار_5    

لطفاً تذکر بدین هی دارن توهین میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2740
نمیدونم  آخه من برای استوری جاریم ریپ میزدم تولد دختراش تولد خواهرش  روز مادر استوری کرد ...

شاید بدون قصد ریپ نکرد شایدم دل پر بود اصلا برات مهم نباشه شماهم تولدا و روزمادر اینچیزا براش ریپ میزدی محبت خودتو نشون دادی بهتر در ازای چنین چیزی از دیگران توقع نداشته باشیم🙂🖤

شاید بدون قصد ریپ نکرد شایدم دل پر بود اصلا برات مهم نباشه شماهم تولدا و روزمادر اینچیزا براش ریپ می ...

بله درسته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسی فدای سرخودتو بچت من مادرشوهرم اینا واتساپ جی بی نصب کرده بودن استوریو میدیدن ولی تیکشو نمیزدن بعد خودشون لو دادن 😂😂😂🥴

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان
بیخیال عزیزم🤍

بیخیال شدم 😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40