2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

😐

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
که شوهرم بترسه اشتی کنیم. واقعا راه دیگه ندارم. اهل نقش بازی کردن نیستم

شاید خوردی اون پیج دقیقه اون رفت یه جا شانست تورو ندید😐

داروهای بیهوشی عوارض دارن و فراموشی میارن

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
خوب پس چکار کنم. نمی تونم نقش بازی کنم

خب یه قرص خواب آور بخور😐

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2740

سلام ببخشید مزاحم شدم عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم یعنی عکسای ساده گوشیتونو میفرستین و راحت با قیمت کم اتلیه ای میشه اگع دوست داشتین برای نمونه از عکس های خودتون درست میکنم ببینید اموزشم میدم

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم