2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

😐

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
که شوهرم بترسه اشتی کنیم. واقعا راه دیگه ندارم. اهل نقش بازی کردن نیستم

شاید خوردی اون پیج دقیقه اون رفت یه جا شانست تورو ندید😐

داروهای بیهوشی عوارض دارن و فراموشی میارن

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
خوب پس چکار کنم. نمی تونم نقش بازی کنم

خب یه قرص خواب آور بخور😐

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2714

سلام ببخشید مزاحم شدم عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم یعنی عکسای ساده گوشیتونو میفرستین و راحت با قیمت کم اتلیه ای میشه اگع دوست داشتین برای نمونه از عکس های خودتون درست میکنم ببینید اموزشم میدم

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم