2737
2734
عنوان

توروخدا بیاید. رشته های خونی مانند در مدفوع نوزاد چهار ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 1463 بازدید | 55 پست

پسر منم دوماهگی نشون داد ک آلرژی ب پروتئین گاوی داره  

از پیپی اش عکس بگیر ... ب متخصص اطفال نشون بده .. 

اون راهنماییت میکنه 

نگران نباش ... 

دکتر ببرش 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممکنه تو بزرگسالی سندروم روده تحریک پذیر بگیره وازین دست مشکلات  خیلیام نمیبرن یا متوجه نمیشن ...

چی هست سندروم روده تخریک پذیر؟

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2731
از مامانم پرسیدم عزیزم، میگه چیز خطرناکی نیست اما بهتره ببریش دکتر، احتمالاً سرما خورده اون خون مال ...

سرما خورده ؟ یا امام حسین چه ربطی یه روده هاش داره؟

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

اسی دکتر لولو نیست چقدر مقاومت می کنی ببر دارو بده شاید دفعه بعد کلی خون اومد بچه بدتر شد علتشم بدونی نمی تونی بچه۴ماهه رو خودت درمان کنی که دکترلازمه منم الان یه۴ماهه دارم مدام یه پام مطب متخصص اطفاله چسز بدی نیس دکتر

اسی دکتر لولو نیست چقدر مقاومت می کنی ببر دارو بده شاید دفعه بعد کلی خون اومد بچه بدتر شد علتشم بدون ...

خدانگهش داره ممنون

2738
نه عزیزم خواستم بگم سرما خورده یا به خاطر روده‌هاشه

سرماخوردگی با خون نشون میده؟بعد خوب میشه؟

خاک تو سرم خدا منو بکشه

سرماخوردگی با خون نشون میده؟بعد خوب میشه؟ خاک تو سرم خدا منو بکشه

خدا نکنه🙁 بخدا منم دقیق نمیدونم چون هنوز تجربه‌ی این چیزارو ندارم، اما مامانم میگه ببریش دکتر بهتره چون ممکنه بیشتر شه، پزشک خیلی سریع میتونه تشخیص بده علتش چیه

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋