2737
2739
عنوان

توروخدا بیاید. رشته های خونی مانند در مدفوع نوزاد چهار ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 55 پست
اون که کار همیششه 

پ چیزیش نیست

خونم ازش خارج بشه اشکالی نداره

البته اگه زیاد باشه ببرش دکتر(زیاد یعنی اکثر مدفوع خون باشه)

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
نترس چیزی نیس عزیزم من هم دخترم بود هم پسرم سخت نگیر فقط من سر دخترم بار اول بود خیلی خودمو داغون ...

خدا برات نگه داره بچه های عزیزتو. خطر جونی نداره زبونم لال؟ یا مثلا بستری؟

تنها دلخوشیم بچمه

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پ چیزیش نیست خونم ازش خارج بشه اشکالی نداره البته اگه زیاد باشه ببرش دکتر(زیاد یعنی اکثر مدفوع خون ...

مرسی دورت بگردم

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2731
میگن خیلی نرماله خون توی مدفوع، من بارها دیدم و شنیدم گاهی بچه زیاد زور میزنه خونی میشه مدفوع،   ...

کی گفته نرماله عزیزم؟خطرناک نیس ولی نرمالم نیس واقعا

بچه آلرژی داره

درمان نشه خدای نکرده تو بزرگ سالی هم درگیری میمونه براش

اسهال داره عزیزم؟ یا مدفوعش خشکه؟

چجوریه اسهال و مدفوع بلد نیستم

کی گفته نرماله عزیزم؟خطرناک نیس ولی نرمالم نیس واقعا بچه آلرژی داره درمان نشه خدای نکرده تو بزرگ س ...

چیزیش نمیشه زبونم لال؟ بستریش نکنن؟

دارم میلرزم بخدا

2740
نهههه عزیزم نترس من بچه های خواهرام وبرادرامم داشتن😁

خدانگهشون داره عزیزم

چیزیش نمیشه زبونم لال؟ بستریش نکنن؟ دارم میلرزم بخدا

نه بلرز نه بترس دوره ش که بگذره خوب میشه

ببرش دکتر خوب

ما شهرستانیم بردم تهران دکتر بهنام مقدادی

دخترم الان کلاس اولیه

دقیقا مث شما بعد واکسن ۴ ماهگی رگه خون دیدم سرچ کردم تو از نی نی سایت اونموقع دکتر پیدا کردم وقت گرفتم ویزیتش کرد و دارو داد بعد یکماه که استفاده کرد کم کم لبنیات براش شروع کردم و ....اما بازم داشت تا ۴ سالگی بود اما درکنارش لبنیات پروبیوتیک و گوشت گاو بستنی هم دادم بهش جون خفیف تر بود شکر خدا بعداز مصرف دارو

سر پسرمم بعد واکسن ۶ ماهگیش تو غذاش کره ریختم رگه خون بود

دیگه کرونا بود زنگ زدم دکتر دخترم و ویزیت تلفنی کرد و نسخه فرستاد دارو دادم بعدم لبنیات پرو بیوتیک ومحصولات گاوی شروع کردم الانم ۱۳ ماهشه و خوبه شکر خدا

برای بعضیا ممکنه بیشتر طول بکشه اما هرچی بزرگتر شن بهتر میشن

نه بلرز نه بترس دوره ش که بگذره خوب میشه ببرش دکتر خوب ما شهرستانیم بردم تهران دکتر بهنام مقدادی ...

اگه نبرمش دکترخطرناکه؟

اسهال نبود پس.‌

از مامانم پرسیدم عزیزم، میگه چیز خطرناکی نیست اما بهتره ببریش دکتر، احتمالاً سرما خورده اون خون مال روده‌هاش باشهنترس فداتشم اما برای اینکه خیالت راحت شه ببرش دکتر

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋