2737
2739
عنوان

خیلی سوال ها از خدا دارم کاش جوابشو میدونستم

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 65 پست
خدا از کجا آمده همین اسم خدا،کی گذاشته غیر از انسان فانی،نکنه میخوای بگی قران

ما از کجا اومدیم

اینو برام فقط بگو؟

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه اتفاقاتی که تو زندگیت افتاده در جهت رشد و تعالی روح تو هستش و اگ از ی جنبه دیگ نگاه کنی میبینی ی ...

دقیقا

منم خیلی وقتا  اینو با چشم خودم میبینم

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2728
ما از کجا اومدیم اینو برام فقط بگو؟

علمی،و هنوز دانشمندان نتونستن جواب کامل و قانع کننده پیدا کنن،چون هنوز انسان به رشد تکامل که بتونه از تمام ظرفیت مغزش استفاده کنه دست پیدا نکرده،همونطور که ۱۰۰ سال پیش طرف اگه یه گوشی موبایل امروزی می‌داشت می‌گفت من خدام یا فرستاده خدام،متوجه شدی 

علمی،و هنوز دانشمندان نتونستن جواب کامل و قانع کننده پیدا کنن،چون هنوز انسان به رشد تکامل که بتونه ا ...

😑

خیلی چیزای دیگه که مربوط به خداست هیچ علمی و دانشمندی ازش سردرنمیارن

لطفا اینهمه مقاومت نکن در برار واقعیت

2738
رنج بدبختی ظلم وجودش رو تو استخوان‌ هات احساس نکردی که متوجه بشی من چی دارم میگم

مزخرف آدمایی میگن که حرف از چیزی میزنن که نه خودش بلکه تمام دنیا هنوز جوابی براش کامل پیدا نکردن،بعد اسمش گذاشتن خدا،شاید من از رپ عادت بگم خدا کمکم کن ولی قلبا نیست چون اینطور بزرگ شدیم ترس از جهنم ترس از بهشت که ازدست بدیم 

😑 خیلی چیزای دیگه که مربوط به خداست هیچ علمی و دانشمندی ازش سردرنمیارن لطفا اینهمه مقاومت نکن در ...

امیدوارم خدات عمر درازی بهت بده تا علم به نقطه اوج خودش برسه تا حداقل شما متوجه واقعیت بشید،شاید باشه ولی به شرط اینکه قابل لمس کردن و بتونی بپذیرید که واقعا این خداست،منم میگم شاید باشه ولی نه این چیزی حداقل که تو جامه ما رواج داره

امیدوارم خدات عمر درازی بهت بده تا علم به نقطه اوج خودش برسه تا حداقل شما متوجه واقعیت بشید،شاید باش ...

من علمی که باهاش از خدا دور شمو نمیخااام

میبینی چقد ظلم و فساد تو جامعه زیاد شده؟

میدونی چرا؟

چون الان خیلیا مثله شما فک میکنن

چون الان خیلیامون خدارو فراموش کردیم

وقتی خدا رو قبول داشته باشی کمتر سعی میکنی گناه کنی وقتی خدا رو باور داشته باشی کارای اشتباهو انجام نمیدی همینه باعث میشه یه آدم خوب باشیم و وفتی آدم خوبی باشیم دنیا قشنگتر و پاک تر میشه

وقتی خدا عامل همه اینجاس چرا نباید قبولش داشته باشم

من علمی که باهاش از خدا دور شمو نمیخااام میبینی چقد ظلم و فساد تو جامعه زیاد شده؟ میدونی چرا؟ چون ...

خانم جان همینقدر که شب موقع خواب عذاب وجدان نداشته باشی و ضرورت و شرت به کسی نرسیده باشه تو خود خدایی

خانم جان همینقدر که شب موقع خواب عذاب وجدان نداشته باشی و ضرورت و شرت به کسی نرسیده باشه تو خود خدای ...

حرف از علم و منطق میزنی ولی یه دلیل منطقی نمیاری برا حرفات

نه اگه اینجور باشه یعنی بنده اهل خدام

2706