2726

یکی اینکه مگه خدا بخشنده مهربان و هزاران صفات خوب نیست پس چرا شیطان روی زمین فرستاده که بنده هاش همدیگه رو فریب بدن بهم ظلم کنن چرا انقدر بی عدالتی یکی فقیر یکی غنی یکی خوشگل یکی زشت یکی نازا ،کور،یکی سیاه یکی سفید،یکی ،فلج،ناشنوا، ،مریض مادر زادی خدااااااااااااااایا ازت دلگیرم بخاطر این همه بی عدالتی ت🥺😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمام مشکل ما سر اینه ک یه سری داستانای دروغی و تخیلی رو باور کردیم 

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
2728

اولا خدا شیطونو نفرستاده

دوما آجی قشنگم مهم اون دنیاست این دنیا هر جوری باشه چشم بهم زدنی تموم میشه شاید سخت ولی تمومه

اینا هم همه امتحانن و آزمونایی که خدا بهمون داده

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
کفرنگوعزیزم

کفر نیست ما انسان چون تحمل واقعیت و درد نداریم میگم خدا،یه زمانی اجداد ما تو‌غار بودن با دست خودشون نقاشی میکردم بعد صبح تا شب به همون اشکال و نقاشی احترام خداگونه میذاشتن

اولا خدا شیطونو نفرستاده دوما آجی قشنگم مهم اون دنیاست این دنیا هر جوری باشه چشم بهم زدنی تموم میشه ...

قسم میخورم اگه دنیای دیگه هم وجود داشته باشه اونجا هم بی عدالتی بیداد میکنه اونجا هم ظالم هست شک نکن

منم یه جورایی به نبودش یقین پیدا کردم

من کاری با بودن یا نبودنش ندارم چون چیزی رو عوض نمیکنه ولی اینو فهمیدم ک هرکسی تا جایی ک میتونه باید دست هم نوعش رو بگیره کسی رو آزار نده در کل انسان باشه و اینکه به غیر هم نوعش هم آزار نرسونه

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
قسم میخورم اگه دنیای دیگه هم وجود داشته باشه اونجا هم بی عدالتی بیداد میکنه اونجا هم ظالم هست شک نکن

😑 نگو قشنگم اونجا سر کوچیک ترین حرفمونم جواب پس میدیم پس بی عدالتی وجود نداره اونجا

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫

ووای کدام دنیا بخدا ما الان تو جهنم داریم زندگی میکنم چقدر باید جفا خیانت نامردی ببینم تو این دنیا،صد شرف به جهنم اون دنیا نهایتا یه سرب تو حلق ادم،صد شرف داره به این همه دوز کلک پر سوختگی

😑 نگو قشنگم اونجا سر کوچیک ترین حرفمونم جواب پس میدیم پس بی عدالتی وجود نداره اونجا

عزیزم امیدوارم حداقل برای من یکی وجود نداشته باشه چون به اندازه کافی درد کشیدم دیدم اگه خدایی باشه التماسش میکنم روح منو مثل جسمم نابود کنه حتی بهشت ش هم نمیخوام

2706