2737
2739
کلا مادرشوهر جماعت بدرد نخوره

واقعا بعضی از شما خانم های ایرانی بنظرم واسه جنس زن وخودتون تو این دنیا ارزش قائل نیستین و هیچ شناختی از جایگاه زن در نظام هستی ندارین، چطور دلتون میاد ب کسی که عمرشو ب پای بوش داد بگین بدرد نخور...خودتون بعدا مادرشوهرمیشین..

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کلا مادرشوهر جماعت بدرد نخوره

شما داداش ندارید؟ پسر دار هم نخواهید شد؟؟ 

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
واقعا دلم لرزید که روزی که مادرم بخواد بیادخومم زنم اینطور رفتارکنه...

وای استارترنگومرداهم اینجاهستن رازمونوفهمیدن😳

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
خیلی ادم با سیاستی هستین آفرین به منم یه راهنمایی بدین پدر شوهر یه روز در میون ساعت ۱۲ نیاد ۲ میره خ ...

یبار با لباس راحتی جلوش دراز بکش خودش ادم میشه نمیاد

2740
طفلی مادرش  این همه زحمت کشیده متاسف شدم

وا من اصلااا بی حرمتی نمیکنم بخدا هی بوسش میکنم قربون صدقشم میرم...ولی خبچیکارکنم یک ماه واقعا سختمه...تازه غذاهای خوشمزه هم میگیریم میگم بخور براش سنگ تموم میزارم

یبار با لباس راحتی جلوش دراز بکش خودش ادم میشه نمیاد

میگم به نظرت من چه کنم پدرم قراربودوقتی دانشگاه قبول شدم واسم یه چیزی بخره ولی نمیخره الان یاپشت گوش میندازه راهنماییم کن اسی

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2706