2137
2106

سلام سلام...

پدرشوهرم بستریه...چن شهرستان میشن مادرشوهرم چن شب پیش باشوهرم اومد خونه ما بعد اینک پدرشوهرم بستری شد...

حالا من اصلاااا عروسبدی نیستمو مادرشوهرمم کلا خدارو شکر خیلی خوبه...

خلاصه یجوری فهمیدم ک بله شوهرم دوستداره مرخصی بگیره و مادرش یک ماه خونه ما بمونه...

منم نه آدمی هستم دعوا کنم نه بحث..گفتم چیکارکنم کهشوهرم دل به رفتن این بانوی بزرگواربده...شبانگاه فکر روشنی ب مغزم زد...نبوغ فکری😂🤭😂

وای خندم میاد خودمم..کلا هروعده غذا از بیرون غذاگرفتم ..ک مادرشوهرم مهمون اومده...چی میشه بگیر مگ چنتا مادرشوهر مهربون دارمو فلان...

خلاصه شوهرم هی کارتو کارتو میکشید و دیرینگ دیرینگ اس کارت...اخر سر امشب اومد گف ننه رو فرداشب اینا راهی میکنم خونه برادرم پس فردا عین بچه ادم برم سرکارم پولم کم مونده😂😂😂😂

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

ای پلید😂😂

بنظر مسخره میاد😔ولی برای خوش اخلاق شدن شوهرم با من برام دعا کنید.حتی یه صلوات ❤️خیلی شاد و پرانرژی بودم ولی تنهایی و غربت ، رفتارای شوهرم ، تبدیلم کرده به یه آدم افسرده و پرخاشگر...حتی حوصله خودمم ندارم💔خیلی تنهام.خیلی...ممنون از همه عزیزانی که برام دعا میکنید.زندگیتون سرشار از عشق و برکت عزیزانم🌹انرژی های مثبتتون و تو زندگیم حس میکنم❤️

خخخخخ ایول

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2050

واقعا دلم لرزید که روزی که مادرم بخواد بیادخومم زنم اینطور رفتارکنه...

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)
2183
کلا مادرشوهر جماعت بدرد نخوره

واقعا؟!!منم خیلی احترام میزارم..خیلیم دوسش دارم..ترسیدم بد عادت شه بمونه بعد این هر یک ماه تلپ بیفته..الان دوسال ازدواج کردم یبار پارسال اومد خونمون...

کلا مادرشوهر جماعت بدرد نخوره

خودش میگه زن خیلی خوبیه

به هیچ وجه اینجا کسی رو نمیبخشم و حلال نمیکنم اگه قضاوتم کنی یا توهین کنی🙂 البته اگه به عدالت خدا اعتقاد داشته باشی . من که مطمئنم بد جایی ، یقتو میگیره🙃