2733
2739
عنوان

شوهر چشم و دل پاک

890 بازدید | 48 پست

چقد امشب فعالم😂😐

عاقا چقد مهمه؟ 

من ایقد بهش اعتماد دارم که اصن چکش نمیکنم 😅

یبار با پیج فیک رفتم کلی باهاص حرف زدم لاممصب پا نداد

عروسی پسر عموش ساقدوش بود دخترا جلوش قر میدادن مو باز

اونوقت نگام نمی‌کرد 

وسط اون همه آدمم باز منو نگاه می‌کرد 😐😐

خیلیم مهربونه، ولی خب ساده س 

کاریه ها خانوادشم عالی 

خودشم آقاس 

ولی فکر میکنم اوسگوله😑

کاریم نکرده ها ولی چون دهات بزرگ شده حس میکنم 

وی خسته س :/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
2728
2738

مگ دهاتیا اسکولن؟😐

بعدشم خیلی خوبه ک چشم و دل پاکه خیلیییی

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me

خو حالا چیکارکنیم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2706