2733
2734
عنوان

شوهر چشم و دل پاک

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 48 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شتتتت

الان نصفت میکنن که کلمه دهات به کار بردی

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728

منم شوهرم خیلی چشم و دل پاکه خیلی بش اعتماد دارم بعد از گذشت ۱۰ سال 

همیشه مال خودته راحتی  

ترس از دست دادن نداری 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
خوش شانس اومدی دل بقیه بسوزونی چه ربطی داره مگه هرکسی روستا بزرگ شده آدم نیست

این عکس پروفایل اینستا شخصی هستش 

این الان عکس خودتونه؟ 

برای سلامتی داداشم تو رو خدا دعا کنید
خوش شانس اومدی دل بقیه بسوزونی چه ربطی داره مگه هرکسی روستا بزرگ شده آدم نیست

خیلی ساده س

میگه من مدیریت بلد نیسم تو مدیریت کن 

کاریع اما زیاد زرنگ نیس 

همه کارو من باید در آینده کنم چیزی بلد نیس

وی خسته س :/ 
2740
ساده هستن  تو شهر گولشون میزنن

کی چنین حرفی رو زده؟؟؟؟؟اصلا ساده نیستن،اونا هم عین شهریا ساده دارن،باسیاست دارن،پاک دارن،مهربون دارن،نامهربون دارن و.... .کاش آدما دست از برچسب زدن بردارن

ساده س منظورمه  تو شهر بزرگ گول میخوره

همه اینجوری نیستن 

تاپیک قانون جذب شکرگذاری  کتابخوانی  تگم کنید                                     من خدایی دارم که به هنگام غمم میگرید      وبه هنگام خوشی های دلم میخندد😍                                I love god ❤❤❤  I love me

شوهر ب این خوبی داری اون وقت میگی اوسکول😐

ربطی به این که کجابزرگ شده نداره شوهر من تهران بزرگ شده ولی خوب خدارو شکر چشمش دنبال کسی نیست 😍

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
2706