2733
2734

شغل شریف خانه داری و بچه داری  ۱ تومن

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با خالم ارایشگاه داریم درامد واقعا راضی کنندست خداروشکر میکنم که این راهو برای من کذاشت

من خیلی دلم میخواد حرفه ای شروع کنم و برم دوره هاش رو دوبی و ترکیه ببینم میخوام بدونم چقد طول میکشه معروف شد؟

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

البته پدرم در اومده تا ب این درامد رسیدم الانم تا همین پنج دقه پیش داشتم طرحای فردا رو برا رئیسم اماده میکردم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
من خیلی دلم میخواد حرفه ای شروع کنم و برم دوره هاش رو دوبی و ترکیه ببینم میخوام بدونم چقد طول میکشه ...

راستش من خالم برج دو ارایشگاه زد من تازه ی ماه شریک شدم باهاش و از اون موقع تا حالا توی اینستا تبلیغ میکنیم با بلاگرا و اینا کلا روزی نیست که خلوت باشه سرمون لوکیشن هم جای خوبیه اقابزرگی هستیم

💍♥️Married
2738
شغلمو بنا ب دلایلی نمیتونم بگم ولی حدود 12 تومن

بگو ما هم بریم سراغ اون کار پولدار شیم 😠

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
بگو ما هم بریم سراغ اون کار پولدار شیم 😠

ایموجی اشتباه شد 😐

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
راستش من خالم برج دو ارایشگاه زد من تازه ی ماه شریک شدم باهاش و از اون موقع تا حالا توی اینستا تبلیغ ...

من شیرازیم عزیزم...

ایموجی اشتباه شد 😐

تخضصیه... من دوتا رشته خوندم هم طراحی داخلی هم روان شناسی... از هر دوش درامد دارم ولی شغل اصلیم ربطی ب رشته هام نداره😂

2706