2733
2734
عنوان

کمکم کن فک کن خاهرتم یا دخترتم حال روحیم داغونه😔چه تصمیمی بگیرم😔🔞

| مشاهده متن کامل بحث + 2583 بازدید | 150 پست

واقعا هیچی مهم تر از اخلاق نیست فکر کت با یه ادم خوشگل و دکتر ازدواج کنی اما یکم شعور نداشته باشه 

دلتو بده به این خاستگارت و پیش یه مشاورم برید حتما 

ایشاالله که هرچی خیرهپیش بیاد 

این کاربری واگذار شده است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون که کات کردی به نفعته فک کن تا آخرعمر همچین مردی رو نمیشه تحمل کرد. من باشم برام مهمه طرف خودش دوسم داشته باشه و انقد پافشاری کنه برا رسیدن به من. آشنا میشم باهاش و اگه اوکی بودیم ازدواج میکنم

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم

گلم تجربه ی خودم!!

چون منم مث تو خاکی ام و ...

بنظرم اگه واقعا میدونی خوبه بهش اوکی بده 

چون من بعد عشقم چشمم کسی رو نمی‌گرفت ب اجبار رفتم باشوهرم 

ولی الان خوشحالم زندگیم خوبه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

عزیزم گاهی خانواده ها واقعا خوبی مارو میخوان

کسی که اخلاق نداشته باشه اما همه چی داشته باشه لیاقت فکر کردنم نداره

من خواهرم موقعی ک اومدن خواستگاری اصلا راضی نبود میگفت نمیخوام راه دور و اینا اما مامانم راضیش کرد خداروشکر الان زندگی خوبی داره

یا یکی از دوستام خانواده اش پسر رو قبول کردن دوستم راضی نبود قبل عقد فقط به پسر فحش میداد اما الان کسی جرات نداره چیزی به نامزدش بگه

فقط ببین کنارت باشه میتونی تحملش کنی یا نه حداقل چهره اش و اخلاقش به دلت بشینه

مرفه بودن ملاک آدم بودن نیست     الحمدالله که کلاس نذاشتی فقط ۵۰بار گفتی ما خیلی اوکی ...

مجبورم اگه نگم نمیتونن کمک کنن واقع بینانه صادقانه گفتم

مثل کسی که میره مشاور و‌باید همه چیو بگه که بهش کمک شخ

2740

پا روی احساست بذار و با عقلت برای زندگیت تصمیم بگیر ببین عقلت چی میگه...احساس اکثرا به بیراهه میکشونه اگرم نکشونه راه خوبه نه خوب تر...اگر دوست داشته باشه واقعا تو هم عاشقش میشی البته اگر به دلت نشسته باشه از لحاظ چهره چون این خیلی مهمه...گذشته هم به اعماق ذهنت بفرست تا کم کم خودش به مرور زمان پاک بشه...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
ازدواج کنه خوبه ن؟

این استیکرم واس اینه که یه رب پیش این تاپیکو زد😂

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
میشه بگید چجوری رو دست نگه داشت ؟ مثلا نه جواب مثبت بدی نه منفی  منم تو این شرایطم

اره دیگه ن پسش بزن ن اوکی بده مثلأ میگم اگه ۳بار ز میزنه ی بارشو خیلی گرم و خوب صحبت کن دوبار دیگشو سرد و عادی

اگه فا..ل خواستی درخواست بده

ان شا الله خوشبخت بشی به نظرم پسره خوبیه بیشتر باهاش اشتا شو 

اسی ناراحت نشی ها

ولی واقعا حیف ی همچین پسرای پاکی که تاحالا با کسی نبودن و انقدر ساده و با ایمانن که گیر کسایی بیان که قبلا چندسال با یکی دیگه بودن........

ببین عزیزم در مورد عشق قبلیت باید خدا رو شکر کنی که جدا شدی

اونی که قبل ازدواج اینجوری بوده وای به بعدش

من خودم شوهرم قبل ازدواج میمرد برام، هر کاری میکرد تا منو به دست بیاره

ولی بعدش یه سری نامردیا ازش دیدم که سرد شدم

پس جدایی از اون به نفعت بوده و بهتره فراموش بشه

حق داری دیر فراموش کنی بهرحال عشق اولت بوده و احساست درگیر اون بوده

بذار با مورد جدید بیشتر آشنا بشی

بد نیست بنظرم ذهنتو از گذشته آزادتر کنی

به اینم فک کن که هر کسی عیبی داره، اگه دیدی از معایب میتونی چش پوشی کنی که مبارکه

اگه ایرادا واقعا اساسی بودن مجبور نیستی قبول کنی

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰

شایداین نظرمنوخیلیهاتواین زمونه قبول نکن

ولی من میگم ازدواجی که دعای پدرومادرپشتش باشه؛ازدواج موفقی هستش.

منم شرایط توروداشتم.باکسی ازدواج کردم که باب میل خانوادم بود.الان راضی ام.

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷
2706