2737
2734
عنوان

کمکم کن فک کن خاهرتم یا دخترتم حال روحیم داغونه😔چه تصمیمی بگیرم😔🔞

| مشاهده متن کامل بحث + 2583 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم 

این قصه زندگی منه....🙃💔ب خوبی درکت میکنم

من مجبور شدم تن ب ازدواج بدم بخاطر خانوادم

اما همیشه ازش فراری ام 

با اینکه از دید همه بهترین همسره..

خیلی اقای خوبیه و فوق العاده دوسم داره 

از همه نظر اوکیه 

اما نمیتونم دوسش داشته باشم..

ازدواج نکن کسگم ...

صبر کن اوضاعت بهتر ش بعد 

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕

ب حرف پدرت گوش کن .اون قبلیه درشان تو نبوده .اگر شرایطش اوکیه از نظر خودت ازدواج کن .چون عشق بعدازدواج بیشتر میشه مخصوصا اگرمیگی انقد باادب و باشخصیته

کاربری مشترکه ۳ نفره .انقد نگید تاپیکات باهم نمیخونه.اگه ناراحتی التماست نکردم
2731

کلا از فکر اون طرف بیا بیرون و سعی کن ذهنت رو خالی کنی ،بعد سعی کن به این آقا فرصت بدی تا خودش رو ثابت کنه ،اگر خوشت اومد که هیچی اگر هم نه انشاالله بخت و اقبالت بلند باشه

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
نمیدونم چرا حس خوبی ازین موردی که گفتی نگرفتم

مننمم

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
2740

اسم رمان لطفا؟!!🙈😂😂

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

اون عشق نبوده خودت زیاد برا خودت بزرگش کردی مطمئنا میتونی دوباره علاقه پیدا کنی به ی آدم درست 

این کسی هم گفتی واقعا پسر خوبیه البته بقیه رفتاراش در نظر بگیر ببین باهاشون مشکلی نداری قبول کن 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.