2733
2739
عنوان

بیاین بگم چه اتفاقی افتاد 😱😱😱😱😱😥😥😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیچاره  نخواسته ناراحتت کنه ایشالا زودتر خوب شه دل همتون شاد شه

ولی خیلی ناراحتم کاش اینطوری نمیشد بد بخت اونقدر گریه کرد جلو در اتاق عمل از حال رفت بردنش سرم زدن بهش 

2731
راستی چن تا خواهرشوهر داری؟

دو تا یکی همین که پسرش چاقو خورد که عاشق کل خونوادش هستم مخصوصا خواهر شوهرم 

یکیم چون پسرش خیلی درس میخونه همه جا پز درس خوندن بچش رو میده 

در حالی که حتی تکالیف مدرسه هم خواهر شوهرم انجام میده اینا خیلی مغرورن اصلا خوسم نمیاد ازشون 

2740
سرباز ندارن نوه اول خونواده همینیه که چاقو خورده 

یه سر به تاپیکات بزن

من از اول حرفتونو باور نکردم چون نوشتنتون اصلا درد و غمی احساس نکردم براهمین یه سر به تاپیکات زدم تا بفهمم چقدر صداقت داری

متاسفم

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
یه سر به تاپیکات بزن من از اول حرفتونو باور نکردم چون نوشتنتون اصلا درد و غمی احساس نکردم براهمین ی ...

ب خدا قسم او پسر جاریم بود ولی متاسفانه چون تایپیک میذاشتم برای همین بلد نبودم ویرایش کنم البته الانم بلد نیستم 

ب خدا قسم او پسر جاریم بود ولی متاسفانه چون تایپیک میذاشتم برای همین بلد نبودم ویرایش کنم البته الان ...

عزیزم قسم نخور باور کردم

قضاوتت کردم ببخشید

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
یه سر به تاپیکات بزن من از اول حرفتونو باور نکردم چون نوشتنتون اصلا درد و غمی احساس نکردم براهمین ی ...

عزیزم من راست گفتم اون پسر جاریم بود فقط اشتباه ن شته بودم در ضمن از جونم عزیز تر ندارم تو این دنیا که بهش قسم خود تا باور کنی 

2706