2737
2734
عنوان

بیاین بگم چه اتفاقی افتاد 😱😱😱😱😱😥😥😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 48 پست

من زیادی متلک میشنوم حتی کنار بابا و شوهرم

زورم ب بابام نمیرسه ولی شوهرمو شده بپاش میوفتم نره سراغشون بزا بگن بی غیرته.

اخرین بار تو ترافیک یکی هی نگا میکرد 

شوهرم گف بزن پایین شیشه رو زدم 

ب اونا گف چیزی گم کردی تو ماشین من

اونام دوتا سن پایینو چندش بودن یکیش گف  باغدا گوله باخالار

تو باع ب گل نگا میکنن دیگ

بعد خندیدن گازدادنو رفتن بیخبرازاینک شوهرم هاپو شده بود افتاد دنبالشون جلوشونو گرف پیاده شد 

همیشه ی خدا هم تو ماشینش چاقو داره

جلوشو گرفتم ولی اگ بدونین اون چاقوعه دست جفتمونو چن بار برید تا ازدسش بکشم

اونام دیدن شوهرم دیوانس فرارکردن

باز شماره ماشینو داد رفیقش ک راهنمایی رانندگیه تا مثلا رسیدگی کنن

اینارو میگم ک تا حد ممکن باید جلوی طرفو گرفت

چطور زورت ب بچه چهارده ساله نرسید؟؟؟؟/؟؟؟؟؟

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
عزیزم. فعلا خواهر زاده نامردمو به هوش نمیارن میگن اگه به هوش بیاد از درد میمیره  فعلا گف ...

اخی عزیزم

انشالله خدا بهش نگاه کنه💜

براش ختم قران بردارید به نیت سلامتیش

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری شب جرعت می کردی تنها بری خونه  وقتی به نامزدت گفتی نیازی نیست که همراهت بیاد؟

اونم شب متاسفانه جامعه اصلا اوضاعش درست نیست

امیدوارم خوب بسه

اما از این به بعد با آژانس رفت و آمد کن اگه کسی نبود پسره ۱۴ ساله باید یکی ازش مراقبت کنه

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
عزیزم. فعلا خواهر زاده نامردمو به هوش نمیارن میگن اگه به هوش بیاد از درد میمیره  فعلا گف ...

نذر کنید اگه سلامتیشو بدست اورد ی ختم قران براش انجام بدید

یا یک روز روزه بگیرید

نذر روزه خیلی بهش باور دارم

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728
من زیادی متلک میشنوم حتی کنار بابا و شوهرم زورم ب بابام نمیرسه ولی شوهرمو شده بپا ...

عزیزم کلا دو متر با اونا فاصله داشت همینکه شنید پرید روشون وقت نکردم بگم نکن تا مت به خودم بیام دیدم دعوا شده 

نذر کنید اگه سلامتیشو بدست اورد ی ختم قران براش انجام بدید یا یک روز روزه بگیرید نذر روزه خیلی بهش ...

عزیزم مامانش بیچاره از صبح داره گریه میکنه نذر کرده اگه خوب شد به 100 تا فقیر غذا بده 

2740
عزیزم کلا دو متر با اونا فاصله داشت همینکه شنید پرید روشون وقت نکردم بگم نکن تا مت به خودم بیام دیدم ...

ولی من انقد جسور میشم ببینم کسی عزیزمو میزنه میپرم وسط مهم نیس تیکه تیکم کنن یا ن

دورموندن من  حسرت شده برا خانوادم

اخه چن بارم بیرون دعوا شده بین خانوادها مثلا گردش رفتنی

دیدی اون وسطم برا جدا کردن

اصلا دور نمیمونم 

ی حسی بم میگه خاک توسر دارن عزیزاتو میکشن  برو جلو

😄😄

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
عزیزم کلا دو متر با اونا فاصله داشت همینکه شنید پرید روشون وقت نکردم بگم نکن تا مت به خودم بیام دیدم ...

اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم 

2706